Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. czytaj więcej

DG ELPRO złotym Integratorem Systemów Budynkowych Schneider Electric!

Już po trzeci DG ELPRO uzyskało status Złotego Integratora Systemów Budynkowych firmy Schneider Electric Polska w zakresie SmartStruxure, TAC Xenta/Vista oraz TAC I/NET, a tym samym kolejny rok jesteśmy w gronie Autoryzowanych Integratorów Systemów – specjalistów najwyższej klasy.

Współpraca DG Elpro z Schneider Electric Polska (wcześniej TAC) trwa od ponad 15 lat i jako Partner realizujemy kompletne systemy automatyki i bezpieczeństwa budynków. Ponadto wykonujemy projekty techniczne, instalacje systemów, ich programowanie i uruchomienie. Zapewniamy również niezbędną konserwację i serwis.

Firma Schneider Electric Polska przyznaje status Integratora Systemów Budynkowych na okres 1 roku, w zależności od ilości lat współpracy, doświadczenia pracowników i potencjału organizacyjnego w czterech klasach autoryzacji: „Brązowy”, „Srebrny”, „Złoty” lub „Platynowy”. W celu zapewnienia najwyższej jakości usług Partnerzy TAC podlegają surowej selekcji i ciągłej weryfikacji.

Cieszymy się z wyróżnienia i realizujemy kolejne inwestycje zapewniając użytkownikom światowe standardy w dziedzinie automatyki budynkowej.

Wróć