ABB - Welcome

Nowa grupa produktów ABB Welcome.

Nowoczesny komunikator drzwiowy ABB-Welcome oferuje komfort, większe bezpieczeństwo oraz stylistycznie dopasowany wygląd. Na zewnątrz system harmonizuje z architekturą. Wewnątrz można go ujednolicić według własnych potrzeb.

Nowa jakość ABB-Welcome:

  • ABB-Welcome Panel – wyświetlacz dotykowy o wysokiej rozdzielczości i przekątnej 17.8 cm (7’’) pokazuje w niepowtarzalnym wymiarze dotychczas ukryte przed drzwiami domu obiekty. W czasie czuwania jest możliwość umieszczenia na panelu najpiękniejszych zdjęć z urlopu. Oprócz rozmiaru ABB-Welcome Panel przekonuje również dalszymi cechami, oferującymi nowe możliwości komunikacji przy drzwiach. Gdy ktoś dzwoni do drzwi, na wyświetlaczu automatycznie pojawia się obraz gościa stojącego przed drzwiami. Podczas rozmowy można spontanicznie robić zdjęcia. A w trybie nieobecności automatycznie wykonywane są dla bezpieczeństwa trzy zdjęcia każdej osoby dzwoniącej do drzwi. Praktyczne. Do pełnego monitorowania domu. Do dzwonka u drzwi i na piętrach do wyboru jest pięć dźwięków. Głośność dzwonka i domofonu można dowolne ustawiać.
  • Zewnętrzna stacja audio ABB-Welcome - Wszystkie stacje zewnętrzne ABB-Welcome dostępne są w 2 wersjach materiałowych i z licznymi wariantami modułów dzwonka. Pasują do każdej elewacji i każdego zastosowania. Do drzwi domu lub kilku mieszkań. Stacje zewnętrzne ABB-Welcome wyposażone są do wyboru w 1, 2 lub 3 moduły przycisków. Dlatego też są idealne dla domów od jednorodzinnych do trzyrodzinnych. Do domów z kilkoma mieszkaniami oferujemy stację zewnętrzną audio ABB-Welcome z 4, 6, 10 lub 15 dzwonkami. Stacja zewnętrzna wideo jest dostępna z 4, 6, 8 lub 12 dzwonkami. Kombinacja wariantów modułów umożliwia zestawienie ilości dzwonków według potrzeb. Wszystkie wersje są identyczne pod względem technicznym.
  • Wewnętrzna stacja audio z wyświetlaczem ABB-Welcome -  Zapewnia jednorodny wygląd w każdym pomieszczeniu. Stacja dysponuje funkcją głośnomówienia, trybem pełnodupleksowym i tłumieniem zakłócających odgłosów. Sterowanie otwieraniem drzwi, wyciszaniem i i oświetleniem korytarza odbywa się w prosty sposób przy pomocy pokrywy wyświetlacza.  Konsekwentne łączenie. Jako obszerny system stacja wewnętrzna audio z wyświetlaczem ABB-Welcome umożliwia harmonijną aranżację komunikacji drzwiowej z włącznikami światła i gniazdami. Pasuje do każdego otoczenia i różnych ramek przełączników z serii carat®, solo, axcent®, future® linear i SI. Dzięki temu można w prosty sposób realizować stylowe koncepcje bez kompromisów.
  • Wewnętrzna stacja audio ze słuchawkami ABB-Welcome - Optymalna jakość rozmowy dzięki trybowi pełnodupleksowemu i tłumieniu zakłócających odgłosów. Intuicyjna obsługa przy użyciu trzech dużych przycisków funkcyjnych - do bezpośredniej aktywacji otwierania drzwi, wyciszenia i oświetlenia korytarza. Wzornictwo dopasowuje się do każdej atmosfery dzięki trzem ponadczasowym wariantom kolorystycznym i pasuje do licznych serii przełączników Busch-Jaeger.

Wróć

Zapisz na newsletter Skontaktuj się z nami