AXIS P1375-E Network Camera

Firma Axis Communications po raz kolejny wprowadziła nowość na rynek elektroniczny, którą jest kamera Axis P1375-E. Została ona zaprojektowana według najnowszej technologii zapewniając, tym samym doskonałą jakość obrazu wideo.

Jako jedyna w serii kamer „P” została wyposażona w elektroniczną stabilizację obrazu, która koryguje ostrość i jakość obrazu w przypadku pojawienia się drgań, zachowując wyraźny obraz nawet w przypadku wystąpienia mgły lub smogu.

Posiada również wskaźnik strumieniowania wideo, który pozwala sprawdzić czy kamera poprawnie przekazuje obraz.

Technologia Axis Zipstream oraz obsługa kodowania H.264 i H.265 służy do uzyskania lepszego, a zarazem wydajniejszego stopnia kompresji, co znacząco zmniejsza zapotrzebowanie na przepustowość kanału transmisji i zasoby pamięci masowej. Jednocześnie nie ma negatywnego wpływu na ostrość i jakość obrazu.

Funkcja Axis Ligtfinder 2.0 oraz Axis Forensic WDR pozwala zachować kolorowy obraz nawet w warunkach nocnych. Dodatkowo do dozoru w całkowitej ciemności służy akcesorium AXIS Fixed Box IR Illuminator Kit A.

Kamera Axis P1375-E działa doskonale w zakresie temperatur od -40°C do 60°C. Konstrukcja kamery została zaprojektowana w klasie IP66, IP67, IK10 oraz NEMA 4X, co zapewnia jej trwałą ochronę. Natomiast dodatkowo przed śniegiem, deszczem czy promieniami światła chroni ją osłona AXIS P13 Weathershield Extension A.

Mocowanie CS i obsługa obiektywów i-CS pozwala na szybką i łatwą ich wymianę co sprawia, że kamera idealnie wpisuje się do jakichkolwiek nietypowych scenariuszy dozoru.

AXIS P1375 wyposażona została w  detekcje wstrząsów i alarm przeciw sabotażowy, które informują o próbach ingerencji, takich jak zasłonięcie lub zamalowanie obiektywu.

Kamera sprawdza się idealnie w każdych trudnych, a nawet ekstremalnych warunkach zapewniając bardzo wysoki stopień zabezpieczenia. Szczególnie można ją wykorzystać do dozoru i odstraszenia nieproszonych gości przy wejściach albo na dużych otwartych powierzchniach w obiektach typu parkingi, hotele, banki czy biurowce. Format korytarzowy, który posiada kamera P1375-E zapewnia idealny monitoring alejek lub korytarzy.

Po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu z działem handlowym:

E-mail: sprzedaz@dgelpro.pl

Tel: (12) 263-93-85/86

Wróć

Zapisz na newsletter Skontaktuj się z nami