AXIS P5676-LE PTZ Camera - Doskonała widoczność, rozdzielczość 4 MP i oświetlenie w podczerwieni

Przedstawiamy Państwu kolejny model wydajnej, niedrogiej kamery PTZ, która zapewni doskonałą widoczność i szczegółowość w każdych warunkach oświetleniowych.

AXIS P5676-LE posiada rozdzielczości 4 MP i 30-krotny zoom optyczny. Zastosowane technologie Forensic WDR i Lightfinder 2.0 gwarantują ostre i nasycone obrazy poruszających się obiektów. Ponadto oświetlenie w podczerwieni umożliwia prowadzenie dozoru przez całą dobę. Kamera wyposażona została w funkcję elektronicznej stabilizacji obrazu (EIS) oraz obsługę dwukierunkowej komunikacji audio i łączności We/Wy. Ta wysokiej jakości kamera PTZ ma funkcje cyberbezpieczeństwa, które chronią system i zapobiegają nieautoryzowanemu dostępowi.

AXIS P5676-LE oferuje doskonałą światłoczułość i obsługę zaawansowanych funkcji analiz, a ponadto wykrywa wstrząsy. Zainstalowana w urządzeniu funkcja strażnika automatycznie przybliża obiekty wykryte we wcześniej zdefiniowanych obszarach. AXIS Object Analytics pozwala wykrywać i klasyfikować osoby i pojazdy. Ponadto Axis Zipstream z obsługą kompresji H.264/H.265 znacząco zmniejsza wymagania dotyczące przepustowości i pamięci masowej.

Podsumowując AXIS P5676-LE jest to solidna, odporna na akty wandalizmu kamera o stopniu ochrony IP66, NEMA 4X i IK10 może pracować w temperaturze od -30°C do 50°C .

Idealnie sprawdzi się do monitorowania obszarów miejskich, parków, skwerów, miejsc parkingowych jak również placów firm, zakładów przemysłowych.

 

Parametry techniczne kamery w poniższym linku

https://www.dgelpro.pl/cctvip/kamery-ptz/axis-p5676-le

 

ZAPRASZAMY do kontaktu z Działem Handlowym DG ELPRO!!!
Tel: (12) 263-93-85
Kom: 512 031 946, 512 031 947
E-mail: sprzedaz@dgelpro.pl

 

Wróć

Zapisz na newsletter Skontaktuj się z nami