AXIS P9117-PV kamera montowana w narożniku

Firma Axis Communications ogłasza wprowadzenie na rynek wewnętrznej, odpornej na ligaturę kamery narożnej, która zapewnia pełny zasięg bez martwych stref. Kamera jest kompaktowa i wandaloodporna, łatwa w montażu i konserwacji.

AXIS P9117-PV Corner Camera zapewnia panoramiczny widok 360°, wyposażona w technologię AXIS Lightfinder 2.0, która pozwala rejestrować obrazy z bardziej realistycznymi i nasyconymi kolorami oraz ostrzejsze obrazy poruszających się obiektów. Ponadto ta kamera o rozdzielczości 6 MP oferuje technologię Axis Forensic WDR, która zapewnia wysoką jakość obrazu nawet w przypadku ciemnych i jasnych obszarów w scenie.

Zbudowany na chipie Axis, AXIS P9117-PV jest wyposażony w Axis Edge Vault , sprzętową platformę cyberbezpieczeństwa , która chroni urządzenie i chroni poufne informacje przed nieautoryzowanym dostępem.

Dzięki wbudowanemu mikrofonowi jest gotowa do pracy z AXIS Audio Analytics od razu po wyjęciu z pudełka. Posiada czujnik stanu drzwi windy, jeśli drzwi windy zostaną nieoczekiwanie otwarte wyświetli komunikat.

Kamera wyposażona w wandalo-odporną obudowę o klasie ochrony IK10, idealnie nadaje się do montażu w miejscach narażonych na akty wandalizmu, takich jak windy i klatki schodowe. Instalację kamery ułatwiają innowacyjne uszczelki, które utrzymują śruby na miejscu podczas montażu.

Jako akcesorium dostępna jest również stalowa obudowa AXIS TP9801 Cover Steel.

Podsumowując AXIS P9117-PV jest to kompaktowy kamera narożna, odporny na wandalizm oraz łatwa w czyszczeniu i montażu.

 

Parametry techniczne w poniższym linku:

Kamera AXIS P9117-PV

Zapraszamy po więcej szczegółów do Działu Handlowego DG ELPRO

Tel: (12) 263-93-85
Kom: 512 031 946, 512 031 947
E-mail: sprzedaz@dgelpro.pl

Wróć

Zapisz na newsletter Skontaktuj się z nami