AXIS W120 Body Worn Camera

Kamery nasobne firmy Axis są stworzone dla każdej branży.

Nowym modelem jest AXIS W120 Body Worn Camera występuje w kolorystyce białej lub czarnej. Umożliwia transmisję na żywo za pośrednictwem wbudowanego LTE/4G, dzięki czemu zawsze możesz połączyć się z siecią za pomocą AXIS Body Worn Live.

Kamera oferuje śledzenie lokalizacji, jest wytrzymała i wodoodporna. Zapewnia wyjątkowo ostry obraz i czysty dźwięk. Kamera posiada tryb Stealth do nagrywania z ukrycia. Wytrzymuje do 15 godzin pracy, ładowana za pomocą ładowarki USB-C. Można jej używać z obecnym rozwiązaniem Axis lub kompleksowym rozwiązanie obejmujące VMS AXIS Camera Station. Można, również używać AXIS W120 z systemem VMS lub EMS innej firmy lokalnie lub w chmurze.

Wyposażona w niezrównane funkcje cyberbezpieczeństwa Axis Edge Vault. Funkcja samodzielnego przydzielania pozwala użytkownikowi kamery przydzielić i pobrać dowolną dostępną kamerę nasobną za pomocą tagu RFID. Użytkownik po prostu przesuwa identyfikator lub znacznik, aby bezpośrednio przydzielić sobie kamerę skonfigurowaną przy użyciu określonych informacji o użytkowniku.

AXIS Body Worn Assistant to aplikacja na urządzenia iPhone lub z systemem Android, która zapewnia natychmiastowy dostęp do zapisów przechowywanych w kamerze nasobnej.

Kamera nasobna  AXIS W120 sprawia, że użytkownicy nie czują się, jakby byli sami.

 

Parametry techniczne w poniższym linku:

Kamera nasobna AXIS W120 - DG ELPRO

 

Zapraszamy po więcej szczegółów do Działu Handlowego DG ELPRO

Tel: (12) 263-93-85
Kom: 512 031 946, 512 031 947
E-mail: sprzedaz@dgelpro.pl

Wróć

Zapisz na newsletter Skontaktuj się z nami