Cyfrowy rejestrator wideo SymDecTM16 plus 4

Cyfrowy rejestrator wideo SymDecTM16 plus 4 wprowadza możliwość nagrywania w trybie "hybrydowym", współpracując zarówno z konwencjonalnymi kamerami analogowymi, jak i z sieciowymi kamerami cyfrowymi z nowej rodziny produktów SymSuite firmy GE Security. Rejestrator SymDec 16 plus 4 wykorzystuje "hybrydową" technologię nagrywania, umożliwiającą pracę zarówno z konwencjonalnymi kamerami analogowymi, jak i z urządzeniami z nowej rodziny cyfrowych produktów sieciowych firmy GE. Ta unikalna platforma pozwala na płynne przejście do nagrywania w technologii cyfrowej - technologii przyszłości w dziedzinie zapisu wideo - przy jednoczesnym wykorzystaniu istniejącego sprzętu analogowego. 

Rejestruj pełnowymiarowe obrazy w czasie rzeczywistym, mając do dyspozycji 16 kanałów ana
logowych oraz 4 kanały cyfrowe - takie są możliwości oferowane przez rejestrator SymDec 16 plus 4. Urządzenie korzysta z technologii kompresji MPEG-4, przez co możliwe jest uzyskanie niewielkich plików z zachowaniem doskonałej jakości obrazu. Rejestrator SymDec 16 plus 4 nagrywa obrazy z prędkością 30 klatek na sekundę z każdego kanału - a wszystko to w rozdzielczości D1 (720x540).

Urządzenie SymDec 16 plus 4 łączy w sobie popularne funkcjonalności spotykane w innych rejestratorach typu SymDec firmy GE Security: funkcję Triplex pozwalającą na jednoczesny podgląd, odtwarzanie oraz rejestrowanie obrazu wideo; pełną funkcjonalność wyszukiwania wg. zadanych kryteriów, takich jak czas, data oraz wystąpienie alarmu; a także obsługę alarmów, zapisanych w rejestrze zdarzeń oraz przesyłanie wiadomości o wystąpieniu alarmu na skrzynkę e-mail.

Oprogramowanie firmy GE Security umożliwia przeglądanie bieżących i zarejestrowanych obrazów z wielu rejestratorów SymDec16 jednocześnie.

Urządzenie to umożliwia wygodną pracę w sieci oraz podgląd zarejestrowanych obrazów za pomocą sieci Ethernet (10/100/1000 BaseT). Uzyskanie podglądu nie sprawia kłopotu nawet w przypadku ograniczonej przepustowości, a dzieje się tak dzięki wykorzystaniu technologii V-Stream, umożliwiającej zarządzanie transmisją obrazów wideo w sieci.

Rejestratory z tej rodziny wykorzystują funkcję dynamicznego nadawania adresów IP (DHCP) oraz obsługują funkcję dynamicznego nadawania nazw domen (DDNS), pozwalając na zastąpienie adresu IP łatwą do zapamiętania nazwą.

Konfiguracji urządzenia można dokonać przy pomocy eleganckiego i nowoczesnego panela przedniego, lub też korzystając z dołączonego oprogramowania SymBrowser. Interfejs SymBrowser wyglądem i działaniem przypomina panel przedni, jednocześnie umożliwiając dostęp do rejestratora z każdego komputera wyposażonego w przeglądarkę Internet Explorer w celu zdalnego wprowadzenia ustawień oraz sterowania urządzeniem.

Aby zaspokoić wszystkie potrzeby klientów związane z przechowywaniem danych, rejestrator jest dostępny w kilku wariantach o różnej pojemności dysku twardego, od 320 GB do 3 TB. Dyski te są lepiej chłodzone dzięki zastosowaniu wyjątkowej technologii Cooling Tunnel, dzięki czemu wzrasta ich niezawodność.

Wymiary rejestratora SymDec 16 plus 4 pozwalają na łatwą instalację w standardowej 19-calowej szafie typu rack

Informacja o produkcie:
- Nagrywanie w czasie rzeczywistym w rozdzielczości D1 z WSZYSTKICH kanałów
- Hybrydowa technologia z możliwością podłączenia do 4 kamer IP
- Technologia V-Stream umożliwia zarządzanie transmisją sygnału wideo w sieci
- 4 wejścia audio
- Elegancki i nowoczesny interfejs
- Wyjątkowy podświetlany sygnalizator alarmu
- Integracja z platformą SymSuite: SymSecure, SymNav oraz SymBrowser
- Do 3 TB pamięci wewnętrznej
- Technologia Cooling TunnelTM zwiększająca trwałość twardego dysku
- Nagrywarka DVD
- Wyjścia wideo typu VGA, DVI oraz composite
- Obsługuje pamięć flash oraz twarde dyski na USB
- Pilot na podczerwień dołączony do zestawu

Wróć

Zapisz na newsletter Skontaktuj się z nami