DG ELPRO laureatem nagrody im. Teodora Baranowskiego dla innowacyjnych firm

W wypełnionej po brzegi znakomitymi osobistościami sali krakowskiego centrum Manggha świętowała swe 169-lecie Izba Przemysłowo-Handlowa w Krakowie. A było co świętować! - Mijający rok okazał się jednym z najbardziej pracowitych, a zarazem owocnych okresów w najnowszej historii Izby – podkreślił Sebastian Chwedeczko, prezydent IPH.

Działacze najstarszego samorządu gospodarczego pod Wawelem tradycyjnie nagrodzili najwybitniejszych przedstawicieli małopolskiego biznesu, samorządu, kultury oraz instytucji wspierających przedsiębiorców i przedsiębiorczość, a także – po raz pierwszy na głównej scenie - najzdolniejszych adeptów działalności gospodarczej z krakowskich szkół ponadpodstawowych. *

Podczas tegorocznego Święta Izby Przemysłowo-Handlowej w Krakowie wręczono m.in. Honorowe Dyplomy im. Teodora Baranowskiego, przyznawane od 2006 roku firmom, które w sposób szczególny wyróżniają się na polu wdrażania i stosowania innowacyjnych rozwiązań technologicznych. Idea przyznawania Dyplomów nawiązuje do proinnowacyjnej działalności Teodora Baranowskiego, Prezesa Izby w latach 1874 – 1896, właściciela jedynej wówczas w kraju nowoczesnej fabryki oleju, w której pracowała pierwsza w Krakowie maszyna parowa.

Z olbrzymią satysfakcją możemy poinformować, że w tym roku to zaszczytne wyróżnienie otrzymała spółka DG ELPRO. Jest to dla nas szczególna nagroda, potwierdzająca najwyższy poziom technologii wykorzystywanych przez naszą spółkę oraz oferowanych Klientom w ramach instalowanych przez nas elektronicznych systemów automatyki i bezpieczeństwa obiektów.

Dziękujemy za to wyróżnienie!

 

*) www.dziennikpolski24.pl,  17 listopad 2019r.

Wróć

Zapisz na newsletter Skontaktuj się z nami