DG ELPRO złotym Integratorem Systemów Budynkowych Schneider Electric!

Już po trzeci DG ELPRO uzyskało status Złotego Integratora Systemów Budynkowych firmy Schneider Electric Polska w zakresie SmartStruxure, TAC Xenta/Vista oraz TAC I/NET, a tym samym kolejny rok jesteśmy w gronie Autoryzowanych Integratorów Systemów – specjalistów najwyższej klasy.

Współpraca DG Elpro z Schneider Electric Polska (wcześniej TAC) trwa od ponad 15 lat i jako Partner realizujemy kompletne systemy automatyki i bezpieczeństwa budynków. Ponadto wykonujemy projekty techniczne, instalacje systemów, ich programowanie i uruchomienie. Zapewniamy również niezbędną konserwację i serwis.

Firma Schneider Electric Polska przyznaje status Integratora Systemów Budynkowych na okres 1 roku, w zależności od ilości lat współpracy, doświadczenia pracowników i potencjału organizacyjnego w czterech klasach autoryzacji: „Brązowy”, „Srebrny”, „Złoty” lub „Platynowy”. W celu zapewnienia najwyższej jakości usług Partnerzy TAC podlegają surowej selekcji i ciągłej weryfikacji.

Cieszymy się z wyróżnienia i realizujemy kolejne inwestycje zapewniając użytkownikom światowe standardy w dziedzinie automatyki budynkowej.

Wróć

Zapisz na newsletter Skontaktuj się z nami