Gala otwarcia sali widowiskowej Centrum Sztuki Mościce w Tarnowie

W sobotę, 13 października 2018 roku na zaproszenie Pani Agnieszki Kawa – Dyrektor Centrum Sztuki Mościce w Tarnowie przedstawiciel naszej spółki Krzysztof Durlak wziął udział w uroczystym koncercie galowym otwierającym nową salę widowiskową. Koncert był poświęcony muzyce Louisa Armstronga w wykonaniu Troya Andersona, trio jazzowego i orkiestry symfonicznej!

W trakcie uroczystej gali, Pani Dyrektor Agnieszka Kawa wręczyła wykonawcom prac modernizacyjnych, w tym firmie DG ELPRO Sp.j.  podziękowania za wspólną pracę przy modernizacji sali widowiskowej Centrum Sztuki Mościce.

Bardzo dziękujemy za wyrażone pod naszym adresem uznanie.

 

Osiem lat temu, w roku 2010 spółka DG ELPRO brała udział w przebudowie Mościckiego Centrum Kultury w Tarnowie.

W roku 2018 z kolei uczestniczyliśmy w modernizacji Sali widowiskowej, mającej na celu stworzenie zupełnie nowego wnętrza, wykorzystywanego do różnorodnej działalności kulturowej, artystycznej oraz społecznej nowego CENTRUM SZTUKI MOŚCICE w Tarnowie.

Prace z zakresu instalacji słaboprądowych zrealizowaliśmy na zlecenie Generalnego Wykonawcy inwestycji – firmy MORIS POLSKA Sp. z o.o.

Inżynierowie i instalatorzy DG ELPRO zrealizowali prace z zakresu:

  • instalacji dźwiękowego systemu ostrzegania DSO
  • przebudowy systemu sygnalizacji pożaru SSP obejmującego detekcję, sygnalizację oraz sterowanie wybranymi urządzeniami
  • dostawę i montaż rolet pożarowych.

 

Dzięki wszystkim osobom biorącym udział w modernizacji, pracownicy Centrum Sztuki Mościce mogli stwierdzić:

„… oddajemy publiczności super nowoczesne wnętrze, które swoim standardem konkuruje z najnowocześniejszymi salami w Polsce. Dzięki tej zmianie poszerzy się wachlarz propozycji kulturalnych oraz ich jakość.”

W nowej Sali widowiskowej będzie możliwa realizacja spektakli teatralnych i koncertowych, prezentacji cyfrowych z wykorzystaniem światła laserów oraz przestrzennego dźwięku, pokazów sztuki współczesnej czy projekcji filmowych w standardzie ATMOS. Sala oferuje również udogodnienia dla osób z dysfunkcją słuchu i wzroku. Centrum Sztuki Mościce planuje również wykorzystanie sali widowiskowej do organizacji różnorodnych spotkań i konferencji

Zastosowanie w zmodernizowanej sali nowoczesnych rozwiązań technologicznych ułatwi realizację skomplikowanych produkcji artystycznych, a pracownicy MCK będą pracować w profesjonalnych i bezpiecznych warunkach.

I co najważniejsze publiczność będzie mogła cieszyć się obcowaniem ze sztuką w komfortowych warunkach estetycznego i nowoczesnego wnętrza.

Cieszymy się, że w realizacji tego zadania mogła wziąć również udział spółka DG ELPRO.

Wróć

Zapisz na newsletter Skontaktuj się z nami