HONEYWELL LIFE SAFETY AUSTRIA

Systemy SSP, DSO, PRZYWOŁAWCZE

HONEYWELL LIFE SAFETY AUSTRIA.

Honeywell Life Safety Austria jest międzynarodowym renomowanym producentem i dostawcą zaawansowanych technicznie, innowacyjnych i wszechstronnych elektronicznych systemów zabezpieczeń i komunikacyjnych.

System sygnalizacji pożaru i sterowania gaszeniem Esser by Honeywell

Profesjonalizm, innowacyjność, jak również zorientowanie na wymagania rynku i potrzeby klienta pozwoliły ugruntować silną pozycję marki ESSER przez ponad 30 lat rozwoju. Wyjątkowo szeroka i urozmaicona oferta produktowa zapewnia marce ESSER pozycję jednego z liderów rynku systemów sygnalizacji pożaru w skali regionalnej: Polski, Niemiec, Czech, Austrii, jak i w skali ogólnoeuropejskiej i ogólnoświatowej. Systemy Esser by Honeywell, w pełni ceryfikowane i dostępne na rynku polskim od ponad 20 lat, zdobyły ugruntowaną pozycję i uznanie wśród projektantów, inwestorów i instalatorów dzięki zaawansowaniu technicznemu i elastyczności w zastosowaniu.

Dźwiękowe systemy ostrzegawcze i rozgłaszania Esser Sinaps i Variodyn

Systemy elektroakustyczne w ofercie HLS Austria cechują się bogactwem profesjonalnym funkcji audio, przy spełnianiu wszystkich wymagań bezpieczeństwa względem Dźwiękowych Systemów Ostrzegania i integracji z nadrzędnymi systemami sygnalizacji pożaru Esser.

Systemy komunikacji i przywoławcze Ackermann by Honeywell

Oferta systemów Ackermann zawiera szeroki wybór nowoczesnych urządzeń i funkcji do zastosowania w systemach komunikacji w szpitalu, domu opieki, czy hotelu.

 

esser

Wymagania dla systemów bezpieczeństwa - niezawodność i najnowsza technologia

Bezpieczna inwestycja - zasadą numer 1 w szerokiej ofercie produktowej Esser jest: pełna integracja systemowa. Możliwa jest integracja wszystkich aktualnie oferowanych produktów w jednym systemie bez względu na wykorzystane serie detektorów, czy typy i wielkości central. Ponadto systemy Esser charakteryzują się pełną kompatybilnością wsteczną, czyli pełną integracją systemów starszej i najnowszej generacji. Dla klienta, inwestora oznacza to pełną elastyczność oraz swobodę w rozbudowie i stopniowej modernizacji istniejących instalacji przy wykorzystaniu najnowszych produktów.

Niezawodność i jakość to podstawowe wymagania dla profesjonalnych systemów sygnalizacji pożaru. Międzynarodowe certyfikaty, a także liczne trudne i ogromne obiekty referencyjne dowodzą, że produkty Esser zasłużenie zyskały międzynarodową pozycję lidera w systemach sygnalizacji pożaru. W skali europejskiej i polskiej systemy Esser spełniają wszystkie wymagania zharmonizowanych norm europejskich PN EN 54, co potwierdzają certyfikaty zgodności CNBOP oraz certyfikaty VdS uznawane przez firmy ubezpieczeniowe na całym świecie.

IQ8 System – bezpieczeństwo, które się opłaca

Optymalnie skonfigurowany system wykorzystuje w pełni swoje możliwości. Każdy element systemu pełni nie tylko swoje zasadnicze funkcje, ale współpracuje z resztą systemu, rozszerzając jego możliwości. Dzięki współpracy elementów i nieustannemu rozwojowi produktów, system IQ8 zwiększa swoje możliwości i wartość w miarę upływu czasu. Dzięki tak szerokiemu i pełnemu zestawieniu urządzeń nowej generacji, systemy IQ8 są bardziej elastyczne niż jakiekolwiek inne systemy sygnalizacji pożaru. Centrale IQ8Control cechuje zaawansowana technologia, która zapewnia niezawodną ochronę przeciwpożarową już od małych systemów z jedną centralą autonomiczną, a w szczególności w skomplikowanych rozległych systemach z wieloma centralami i tysiącami detektorów. Innowacyjne oprogramowanie systemowe pozwala na rejestrację zdarzeń z każdego elementu systemu z dokładnością do jednej sekundy oraz na programowanie rozległych systemów z poziomu jednego programu Tools8000 w sposób lokalny lub zdalny. Zdywersyfikowana i szeroka paleta komponentów systemów Esser gwarantuje najlepszą wszechstronną ochronę przeciwpożarową dopasowaną indywidualnie do wymagań każdego obiektu. Złożoność i skomplikowanie systemów sygnalizacji pożaru stają się coraz większe wraz z postępem technologicznym i wzrostem wymogów bezpieczeństwa, co stwarza coraz silniejszą potrzebę zbierania informacji i zarządzania systemem z jednego miejsca. Oprogramowanie zarządzająco-monitorujące Winmag integruje wszystkie systemy bezpieczeństwa w sposób spójny, przejrzysty, intuicyjny i łatwy w obsłudze. Dzięki budowie modułowej Winmag zapewnia dopasowanie do potrzeb instalacji w sposób najbardziej ekonomiczny dzięki instalacji tylko wybranych licencji dla funkcji potrzebnych użytkownikowi. Otwarta architektura i możliwość swobodnego programowania zapewnia doskonałe dopasowanie do potrzeb systemu oraz realizację nawet najbardziej złożonych funkcji, niedostępnych w innych systemach.

Wróć

Zapisz na newsletter Skontaktuj się z nami