Kamera Hanwha QNE-C8013RL

Kamery Al Dual Light z serii Q mają za zadanie zapewnić lepszą wydajność przy słabym oświetleniu. Wyposażone w diodę LED o barwie ciepłej bieli 3000K, która rozjaśnia słabo oświetlone przestrzenie. Wbudowane białe światło LED zapewnia szczegółowe, pełnokolorowe nagrywanie wideo w scenach o słabym oświetleniu.
Dzięki zastosowanemu trybowi podczerwieni można zidentyfikować obiekty oddalone o maksymalnie 30 metrów w warunkach słabego oświetlenia.

Wszystkie wyżej wymienione funkcje posiada kamera Hanwha QNE-C8013RL o rozdzielczości 5 megapikseli (2592 x 1944). Wyposażona w obiektyw stałoogniskowy 3,0 mm. Funkcja WiseStream III zastosowana w kamerze zmniejsza przepustowość nawet o 80% bez pogorszenia jakości wideo, umożliwiając efektywne zarządzanie materiałem wizyjnym. Ponadto posiada analitykę Al, która pozwala dokładnie klasyfikować obiekty. Gdy ludzie lub pojazdy wjeżdżają na określony obszar, technologia Al natychmiast przełącza się z dyskretnego trybu podczerwieni i wyzwala ciepłe białe światło. Funkcja DetectionShot przycina obraz wykrytego obiektu i przesyła go w strumieniu danych do VMS.

Kamery Hanwha Vision Al są wyposażone w inteligentną technologię, która poprawia jakość obrazu i usprawnia zarządzanie materiałem wideo.

 

Parametry techniczne w poniższym linku:

Kamera Hanwha QNE-C8013RL - DG ELPRO

 

Zapraszamy po więcej szczegółów do Działu Handlowego DG ELPRO

Tel: (12) 263-93-85
Kom: 512 031 946, 512 031 947
E-mail: sprzedaz@dgelpro.p

Wróć

Zapisz na newsletter Skontaktuj się z nami