Kamera Hanwha QNE-C9013RL

Przedstawiamy Państwu kolejny model kamery sieciowej Hanwha QNE-C9013RL o rozdzielczości 8 megapikseli (3840 x 2160).

Jest to Kamera AI z podwójnym światłem z serii Q, zbudowana z myślą o lepszej wydajności przy słabym oświetleniu, jest wyposażona w ciepłą białą diodę LED i światła podczerwone (IR) z płaskim okiem, co ułatwia instalację.

Ta wydajna, wszechstronna i niedroga kamera ma stopień ochrony IP66 i IK10 pod względem odporności na wandalizm, zapewniając jednocześnie całodobowy nadzór w rozdzielczości do 4K. Zintegrowane diody podczerwieni zapewniają dyskretne widzenie w nocy do 30 m, podczas gdy diody LED o białym świetle można wykorzystać do oświetlenia sceny w celu uzyskania kolorowego obrazu wideo, a także jako światło stroboskopowe dla efektu odstraszającego. Wbudowana analityka wideo oparta na sztucznej inteligencji zapewnia precyzyjne wykrywanie i szczegółową klasyfikację obiektów, takich jak ludzie i pojazdy. Soczewka o stałej ogniskowej 3 mm zapewnia poziome pole widzenia 108°. Większa przejrzystość dzięki płaskiej konstrukcji, która minimalizuje odblaski.

Hanwha QNE-C9013RL to wszechstronna, solidna, bogata w funkcje kamera, która zapewnia monitorowanie obszarów wewnętrznych jak i zewnętrznych. Dzięki swojej ultrawysokiej rozdzielczości szczególnie sprawdzi się w obiektach takich jak sklepy, magazyny czy biura.

 

Parametry techniczne w poniższym linku:

Kamera Hanwha QNE-C9013RL - DG ELPRO

 

Zapraszamy po więcej szczegółów do Działu Handlowego DG ELPRO

Tel: (12) 263-93-85
Kom: 512 031 946, 512 031 947
E-mail: sprzedaz@dgelpro.pl

 

Wróć

Zapisz na newsletter Skontaktuj się z nami