Samsung Kamera XNO-C7083R

Nowe kamery z serii X firmy Samsung wykorzystują sztuczną inteligencję do wykrywania i klasyfikowania osób, pojazdów, twarzy, tablic rejestracyjnych i innych elementów w czasie rzeczywistym. Dzięki szerokiej gamie dostępnych rozdzielczości od 2 MP do 4K, algorytmy głębokiego uczenia kamer mogą niezawodnie identyfikować wiele różnych obiektów. Zmniejszając liczbę fałszywych alarmów spowodowanych brakiem interesującego ruchu, takim jak drzewa, cienie lub zwierzęta powalone przez wiatr.

Poniżej prezentujemy Państwu jedną z nich, mianowicie model kamery Hanwha XNO-C7083R.

Jest to wandaloodporna kamera cylindryczna IP AI o rozdzielczości 4MP wyposażona w obiektyw zmiennoogniskowy 3,2..10 mm moto-zoom, tor audio oraz oświetlacz podczerwienią o zasięgu do 40 m.

Posiada funkcje WiseNRII to nowe ulepszenie, które wykorzystuje sztuczną inteligencję do identyfikowania ruchu obiektów i zmniejszania rozmycia w hałaśliwym, słabym oświetleniu.

Natomiast optymalizacja obrazu oparta na sztucznej inteligencji, WiseStreamIII dostosowuje koder wideo, aby skupić maksymalną jakość wideo na wykrytych obiektach w scenie.

Kamera przeznaczona do montażu w obszarach o słabym i zróżnicowanym poziomie oświetlenia. W całkowitej ciemności pracuje w trybie czarno-białym z wykorzystanie własnego oświetlacza podczerwieni.

 

Karta techniczna produktu w poniższym linku:

Kamera Hanwha XNO-C7083R - DG ELPRO

 

Zapraszamy po więcej szczegółów do Działu Handlowego DG ELPRO

Tel: (12) 263-93-85
Kom: 512 031 947, 512 031 946
E-mail: sprzedaz@dgelpro.pl

Wróć

Zapisz na newsletter Skontaktuj się z nami