Kamera termowizyjna AXIS Q2101-TE

AXIS Q2101-TE to solidna sieciowa kamera termowizyjna pozwalająca na zdalne monitorowanie temperatur w zakresie od -40°C do 350°C.

Zainstalowano w kamerze strażnika termometrycznego z obsługą do 256 ustawień wstępnych, z których każdy zawiera 10 wielokątnych obszarów detekcji. Kamera również posiada punktowy odczyt temperatury, który służy jako pomoc wizualna i pozwala zobaczyć dokładną temperaturę w określonym obszarze.

Dzięki zastosowaniu procesora ARTPEC-8, najnowszego układu system-on-chip (SoC), kamera AXIS Q2101-TE oferuje potężne możliwości analityczne. Posiada funkcje analizy do wczesnego wykrywania pożaru. Elektroniczna stabilizacja obrazu (EIS) zainstalowana w urządzeniu, płynnie rejestruje obraz wideo nawet w scenach, gdzie występują drgania. Dzięki czterem portom we/wy i obsłudze technologii edge-to-edge możliwe jest podłączenie głośnika sieciowego i korzystanie z alarmów dźwiękowych.

Ta niezawodna sieciowa kamera termowizyjna o stopniu ochrony IK10 i NEMA 4X jest idealna do monitorowania zasobów o znaczeniu krytycznym więc idealnie się nadaje do patrolowania dużych obiektów. Ma również zintegrowane funkcje cyberbezpieczeństwa.

 

Zachęcamy do skorzystania z oferty i kontakt z Działem handlowym DG ELPRO

Tel: (12) 263-93-85
Kom: 512 031 946, 512 031 947
E-mail: sprzedaz@dgelpro.pl

 

PARAMETRY TECHNICZNE W PONIŻSZYM LINKU

https://www.dgelpro.pl/cctvip/kamery-termowizyjne/q2101-te

Wróć

Zapisz na newsletter Skontaktuj się z nami