Kamera tubowa HANWHA (SAMSUNG) PNO-A9081R

Kamery AI z serii P wykorzystujące algorytmy sztucznej inteligencji odfiltrowują nieistotne ruchy spowodowane zmianami otoczenia, takimi jak falujące drzewa, cienie lub zwierzęta. Podczas gdy konwencjonalne kamery wykrywają ruch na podstawie pikseli i generują zdarzenia, nawet jeśli użytkownicy chcą je zignorować, kamery AI z serii P oparte na głębokim uczeniu generują alarmy tylko dla ludzi i pojazdów, zmniejszając liczbę fałszywych alarmów i zwiększając wydajność pracy.

Kolejną propozycją firmy Samsung jest kamera typu bullet Hanwha Techwin PNO-A9081R.

Hanwha Techwin PNO-A9081R to kamera cylindryczna IP 4K działającą w systemie IP z obiektywem zmiennoogniskowym 4.5-10mm. Kamera posiada przetwornik 1/1.8” CMOS, który pracują w rozdzielczości 3840x2160px.

Obudowa kamery stworzona została w standardzie IP67. Wyposażona w zasięg podczerwieni do 30 m, posiada wbudowany czujnik żyroskopowy.

Kamery AI z serii Wisenet P są wyposażone w funkcję BestShot do ponownej identyfikacji, która gwarantuje, że do serwera zaplecza wysyłane są tylko najbardziej odpowiednie obrazy sklasyfikowanych obiektów. Rozpoznają typy pojazdów, np. autobus czy samochód, a także kolor pojazdu. Co znacząco skraca czas wyszukiwania wideo pod kątem interesujących obiektów.

Model ten posiada 2 sloty na kartę microSD o pojemności 512GB, która umożliwia bezpośrednio w samej kamerze zapis nagranego materiału wideo.

 

Karta techniczna produktu w poniższym linku:

Kamera Hanwha (Samsung) PNO-A9081R - DG ELPRO

 

Zapraszamy po więcej szczegółów do Działu Handlowego DG ELPRO

Tel: (12) 263-93-85
Kom: 512 031 946, 512 031 947
E-mail: sprzedaz@dgelpro.pl

Wróć

Zapisz na newsletter Skontaktuj się z nami