Kamera wielokierunkowa AXIS P4708-PLVE

Kamery wielokierunkowe mogą monitorować jednocześnie wiele kierunków, gdyż głowice kamery mogą być ustawiane niezależnie. Przykładem jest seria kamer AXIS P47, zapewniają doskonałą jakość obrazu nawet w trudnych warunkach oświetleniowych.

Model AXIS P4708-PLVE został wyposażony w oświetlenie w podczerwieni o zakresie 360° z możliwością oddzielnego sterowania diodami LED, dzięki czemu uzyskamy wyraźny obraz w całkowitej ciemności, a także niezmienione kolory w ciągu dnia. Ta kompaktowa kamera wielokierunkowa z dwoma przetwornikami oferuje dwa kanały o rozdzielczości 8 MP i poklatkowość wynoszącą 30 kl./s, co zapewnia doskonałe szerokokątne ogólne obszary obserwacji i szczegółowe powiększenia przez całą dobę, 7 dni w tygodniu – także w trudnych warunkach oświetleniowych.

Technologie Lightfinder i Forensic WDR zapewniają ostre, wyraźne obrazy w wymagających lub słabych warunkach oświetleniowych. Funkcja AXIS Object Analytics pozwala wykrywać i klasyfikować osoby, pojazdy i typy pojazdów. Dzięki 2,5-krotnemu zoomowi zapewnia szerokie obszary obserwacji można powiększać wszystkie szczegóły. Kamera umożliwia elastyczne pozycjonowanie obu głowic z obiektywem zmiennoogniskowym, który stanowi idealny wybór, gdy potrzebujemy wizji w dwóch kierunkach jednocześnie . Została wyposażona w Axis Edge Vault, sprzętową platformę cyberbezpieczeństwa, która chroni urządzenie i wrażliwe dane przed nieautoryzowanym dostępem. Kamera posiada również funkcję Zipstream z obsługą kompresji H.264 i H.265

Kamery wielokierunkowe są odpowiednie do stosowania w szerokich obszarach, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. W szczególności nadają się idealnie do montażu na zewnętrznych rogach budynków, a także na przecięciu korytarzy w halach i na drogach.

 

Parametry techniczne w poniższym linku:

AXIS P4708-PLVE - DG ELPRO

 

Zapraszamy po więcej szczegółów do Działu Handlowego DG ELPRO

Tel: (12) 263-93-85
Kom: 512 031 946, 512 031 947
E-mail: sprzedaz@dgelpro.pl

Wróć

Zapisz na newsletter Skontaktuj się z nami