Kamery AXIS 4K oferowane przez DG ELPRO

W ostatnim okresie nastąpił bardzo wyraźny rozwój rynku elektronicznego w zakresie obrazu o rozdzielczości 4K. Zapoczątkowany przez zastosowanie tej technologii na rynku konsumenckim – w telewizorach i kamerach do użytku domowego, przeniósł się również na obszar rozwiązań „rynku security” w zakresie profesjonalnych systemów telewizji dozorowej.

Standard 4K Ultra HD zapewnia rozdzielczość cztery razy wyższą niż standardowa rozdzielczość HDTV 1080p.

W tak zaawansowanej technologii wykorzystującej megapikselowe przetworniki obrazu bardzo duże znaczenie ma odpowiedni dobór zarówno przetwornika obrazu jak i optyki oraz algorytmów obróbki sygnału. Przy wzroście liczby pikseli producenci napotykają coraz większe problemy związane z takimi zjawiskami jak efekt mory, dyfrakcja, aberracja chromatyczna, poziom szumów, wielkość strumienia danych przesyłanych przez kamerę.

Dlatego tylko odpowiednia konstrukcja kamery jako kompletnego urządzenia łączącego w sobie wspomniane wyżej elementy może zapewnić wykorzystanie zalet dostępnej technologii.

Takie kamery z serii 4K firma DG ELPRO - jako Gold Partner AXIS Communications  światowego lidera w dziedzinie kamer CCTV IP – proponuje swoim Klientom.

AXIS Q6128-E PTZ

To niewielka, gotowa do montażu kopułkowa kamera zewnętrzna PTZ. Cechuje ją rozdzielczość 4K, funkcja Axis Speed Dry, technologia Axis Sharpdome. Obudowa w klasie odporności IP66.

katalog produktów AXIS Q6128-E PTZ

AXIS P1368-E

Wytrzymała kamera sieciowa o rozdzielczości 4K do zastosowań zewnętrznych. Wyposażona w obiektyw i-CS opracowany wspólnie z firmą Computar. Wyposażona w technologię Zipstream i Axis Lightfinder.

katalog produktów AXIS P1368-E

AXIS P3228-LVE

Kamera o rozdzielczości 4k gwarantuje żywe kolory nawet w warunkach słabego oświetlenia. Zdalne ustawianie zoomu i ostrości. Zastosowane technologie: Zipstream, Lightfinder. OptimizedIR, Forensic WDR.

katalog produktów AXIS P3228-LVE

AXIS Q3709-PVE

Kamera o 180-stopniowym panoramicznym widoku ogólnym z rozdzielczością 3 x 4K. Przygotowana do montażu na zewnątrz – klasy ochrony IP66, IK10.

katalog produktów AXIS Q3709-PVE

W celu poznania szczegółów oferty na wybrane modele kamer zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym.

e-mail: sprzedaz@dgelpro.pl

tel:  +48 (12) 263 93 85
tel:  +48 (12) 263 93 86 

Wróć

Zapisz na newsletter Skontaktuj się z nami