Kamery Axis Q1755

Kamery Axis Q1755 wyższy poziom bezpieczeństwa.

Kamery Axis Q1755 są sprzętem najwyższej jakości, sprawdzającym się w każdych warunkach niezależnie od pory dnia, nocy, a także warunków oświetleniowych panujących w danym pomieszczeniu. Wprowadzone na rynek w 2009 r. były pierwszymi kamerami sieciowymi rejestrującymi obraz w jakości HDTV 1080i lub 720p. zgodnie ze standardami SMPTE 274M i 296M. Każdy z nas uczestnicząc w wydarzeniach sportowych  chce mieć poczucie  bezpieczeństwa i nie martwić się potencjalnymi zagrożeniami. Dzięki kamerom Axis Q1755 odpowiednie służby mogą czuwać. Nad naszym  bezpieczeństwem Szczegółowy obraz przekazywany z tych kamer pozwala na bezsprzeczną identyfikację postaci, a także jednoznaczną ocenę sytuacji. Pomaga w tym 10-krotny zoom optyczny i 12-krotny zoom cyfrowy w połączeniu z funkcją automatycznej regulacji ostrości, co daje natychmiastowe uzyskanie żądanego pola widzenia z precyzyjnie ustawioną ostrością.

Kamerom Axis zaufali już menadżerowie włoskiego klubu piłkarskiego FC PARMA, montując je na stadionie Tardini w Parmie. Korzystając z ich zalet zapewnili maksymalnie wysoki poziom bezpieczeństwa podczas imprez nie tylko sportowych.

Systemy nadzoru wizyjnego Axis, oparte na technologii IP to nie tylko doskonałe rozwiązania zapewniające bezpieczeństwo wszystkim uczestnikom imprez masowych, można go wykorzystać również do udostępniania w internecie transmisji wydarzeń w czasie rzeczywistym. Ułatwia to promowanie imprez sportowych na szeroką skalę bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

Ciekawe wykorzystanie kamer Axis Q1755 wdrożono podczas budowy Stadionu Narodowego w Kijowie, który powstaje na potrzeby mistrzostw Europy w Piłce Nożnej 2012r. Wykorzystano je celem pokazania postępu w budowie obiektu.  Kamery zamontowane  na placu budowy przesyłają obraz do serwerów (z kompresją H.264), a te z kolei przekształcają go na potrzeby zamieszczenia w Internecie. Dzięki temu za pomocą strony WWW każdy internauta może podejrzeć jak przebiegają postępy w pracy.

Wprowadzenie technologii IP na obiektach sportowych spotyka się z coraz większym uznaniem i poparciem, nie tylko wśród pracowników, ale także sportowców i kibiców zapewniając bezpieczeństwo oraz wiele innych korzyści.
Firma DG ELPRO jako Solution Silver Partner Axis Communications wykorzystuje te i inne rozwiązania technologiczne w oferowanych inwestycjach zapewniając przy tym najwyższe standardy. Niewątpliwie technologia IP to przyszłość, która wypiera technologię kamer analogowych, wprowadzając nową jakość oraz zupełnie nowe możliwości.

 

Q1755-E

Wróć

Zapisz na newsletter Skontaktuj się z nami