Kamery Axis w hotelu Aquarion w Zakopanem

Już blisko rok mija od oficjalnego otwarcia 4-gwiazdkowego hotelu AQUARION w Zakopanem, gdzie DG Elpro wykonało kompleksowe systemy bezpieczeństwa oraz automatykę BMS.

Budynek posiada siedem kondygnacji naziemnych z częścią hotelową, gastronomiczną i SPA. Całkowita powierzchnia netto obiektu wynosi 8 044 m2. Znajduje się w nim 136, komfortowo wyposażonych pokoi dla gości, restauracja serwująca dania kuchni europejskiej z regionalnymi akcentami, bar, gabinety SPA oraz trzy nowoczesne sale konferencyjne dla klientów biznesowych.

Aby goście hotelu mogli czuć się bezpiecznie i komfortowo Inwestor zdecydował się na kamery firmy AXIS. Seria M idealnie wpisuje się w aranżację hotelu, a przede wszystkim zapewnia bardzo dobrą jakość obrazu. System rejestruje nie tylko zdarzenia na terenie hotelu ale również w jego bezpośrednim otoczeniu. Dzięki doskonałym parametrom technicznym pozwala szybko i sprawnie uzyskać obraz o bardzo wysokiej szczegółowości, zarówno osób jak i obiektów.

System monitoringu działa autonomicznie i niezależnie od funkcjonowania pozostałych systemów w obiekcie. Spełniliśmy wymagania Inwestora, a nasze doświadczenie wzbogaciło się o kolejny obiekt o najwyższych standardach.

 

Więcej o inwestycji:

https://www.axis.com/pl-pl/customer-story/4991

https://www.axis.com/files/success_stories/ss_hotel_aquarion_72497_pl_1810_lo.pdf

 

*** Współpraca DG Elpro z AXIS trwa już ponad 10 lat a od 2011r. jesteśmy Axis Solution Gold Partner

Wróć

Zapisz na newsletter Skontaktuj się z nami