Kompleksowe, zaawansowane rozwiązanie 3D do zliczania osób - Kamera licznik AXIS P8815-2 3D People Counter

Przedstawiamy Państwu kolejną nowość firmy Axis Communications, która pojawiła się na rynku AXIS P8815-2 3D People Counter.

Jest to oprogramowanie do zliczania osób 3D i specjalistyczny sprzęt w jednym urządzeniu. Cały zestaw jest również dostarczany w postaci wstępnie skalibrowanej, co upraszcza konfigurację. Urządzenie dostarcza cennych informacji, które mogą pomóc w uzyskaniu wglądu w trendy dotyczące odwiedzających i umożliwić optymalizację działań biznesowych.

Nadaje się do montażu na sufitach w pomieszczeniach przy wejściach lub strategicznych miejscach wewnątrz budynku, dostępne w czarnej lub białej aluminiowej obudowie. AXIS P8815-2 3D People Counter wykorzystuje obrazy dostarczane przez dwa przetworniki obrazu do generowania trójwymiarowej mapy głębi w celu zliczania osób przechodzących przez zdefiniowany obszar w czasie rzeczywistym.

Obrazowanie 3D pozwala licznikowi określić wielkość i wysokość poruszających się obiektów. Pozwala zliczać osoby w trudnych warunkach, w których występują cienie, silne światło słoneczne, odblaski lub duże natężenie ruchu pieszego. Urządzenie jest szczególnie przydatne w obszarach z drzwiami obrotowymi lub niekonwencjonalnymi wejściami. Dane pomagają określić szczytowe godziny odwiedzin, optymalnie przydzielać personel i oceniać wydajność placówki.

Dane z AXIS P8815-2 3D People Counter można łatwo przesłać do AXIS Store Reporter (sprzedawany oddzielnie) lub do dowolnej bazy danych lub usługi podmiotu zewnętrznego.

 

Zachęcamy do skorzystania z oferty i kontakt z Działem handlowym DG ELPRO

Tel: (12) 263-93-85
Kom: 512 031 946, 512 031 947
E-mail: sprzedaz@dgelpro.pl

 

PARAMETRY TECHNICZNE W PONIŻSZYM LINKU

https://www.dgelpro.pl/cctvip/kamery-kompaktowe/kamera-licznik-axis-p8815-2-3d-people-counter

Wróć

Zapisz na newsletter Skontaktuj się z nami