Kopułkowe kamery sieciowe PTZ AXIS Q60-S

Kopułkowe kamery sieciowe PTZ AXIS Q60-S  to nasze najbardziej zaawansowane, szybkie kamery nadzorujące, w których zastosowano ciśnieniową obudowę klasy morskiej (marine) ze stali nierdzewnej.


Pozwalają na integracje różnego rodzaju kamer, videoenkoderów i modułów IO  w jeden system.  Rozwiązania tego typu mają zazwyczaj większą funkcjonalność i pozwalają stworzyć system dopasowany do wymagań użytkownika.

Są to bardzo trwałe, gotowe do montażu na zewnątrz kamery z 360-stopniowym polem widzenia i bardzo dużym stopniem szczegółowości nawet po powiększeniu obrazu, które doskonale nadają się do zastosowań w branży morskiej, górnictwie oraz sektorze naftowo- gazowym. Można je również stosować wewnątrz pomieszczeń w zakładach przetwórstwa żywności, obiektach medycznych i obiektach produkcyjnych z tzw. pomieszczeniami czystymi.  

Dzięki obudowie ze stali nierdzewnej (SAE 316L/V4A) kamery AXIS Q60-S charakteryzują się dużą odpornością na korozję oraz chemiczne środki czyszczące i parę pod wysokim ciśnieniem. ICh specjalna konstrukcja powoduje, że mogą być napełniane azotem, który np. zapobiega kondensacji wewnątrz urządzenia.

Dostępne modele to: AXIS Q6042-S (rozszerzona rozdzelczość D1 i 36-krotny zoom optyczny), AXIS Q6044-S (HDTV 720p i 30-krotny zoom optyczny) oraz AXIS Q6045-S (HDTV 1080p i 20-krotny zoom optyczny). NOwe kamery udostępniają funkcje takie jak tryb pracy dzień/noc, szeroki zakres dynamiczny, wykrywanie wstrząsów, formaty H.264 i Motion JPEG, inteligentne video i gniazdo karty pamięci. Dołączony adapter do kabli przesyłu mediów zawiera wejścia i wyjścia umożliwiające podłączanie do zewnętrznych urządzeń alarmowych oraz łączy Ethernet/światłowodowych. 

Najważniejsze cechy:

  • stal nierdzewna klasy morskiej
  • obudowa umożłiwiająca zastosowane azotu pod ciśnieniem
  • rozdzielczość do HDTV 1080p i wysoki współczynnik zoomu
  • gniazda SFP do podłączania śwatłowodów, złącza RJ45
  • wejście/ wyjście dla alarmów

Wróć

Zapisz na newsletter Skontaktuj się z nami