Najnowszy detektor radarowy AXIS D2050-VE – uzupełnienie systemu nadzoru wideo

Detektor radarowy Axis D2050-VE jest niezawodnym i dokładnym radarem przeznaczonym do pracy na zewnątrz. Wykorzystuje zaawansowaną technologię radarową (fale o częstotliwości 24 GHz) oraz inteligentne algorytmy wykrywania intruzów. Detektor wykrywa poruszające się obiekty w odległości do 50 m i obszarze 120 stopni.  

Radar zapewnia dokładne powiadomienia o incydentach w każdych warunkach pogodowych przez całą dobę.  AXIS D2050-VE ustala dokładną pozycję, kąt ruchu i prędkość poruszającego się obiektu zapewniając autotracking – automatyczne śledzenie obiektu - dla kamer PTZ.

Nowy radar firmy AXIS minimalizuje ryzyko fałszywych alarmów wywołanych deszczem, śniegiem, owadami lub cieniami, jak również małymi obiektami. Potrafi precyzyjnie odróżnić człowieka, ignorując mniejsze obiekty. Oferuje konfigurowalne strefy wykrywania. Wykrywanie zdarzeń alarmowych jest znacznie lepsze i bardziej niezawodne w porównaniu z wykrywaniem ruchu w kamerze.

Radar AXIS D2050-VE jest także szybki i prosty w integracji z Axis Camera Station, Axis Camera Management i partnerskimi systemami oprogramowania VMS. Ponieważ jest oparty na otwartej platformie, można go łatwo zintegrować z innymi systemami. Dlatego  świetnie sprawdzi się jako uzupełnienie systemów nadzoru wideo.

D2050-VE korzysta z PoE jako źródła zasilania, co znacznie ułatwia jego instalację.

AXIS D2050-VE jest również wytrzymały. Zapewnia ochronę przed wandalizmem i jest odporny na działanie zewnętrznych warunków atmosferycznych w zakresie temperatur od -40 ° C do +60 ° C

Przewidywane scenariusze zastosowania detektora obejmują tereny ogrodzone, takie jak parkingi samochodowe, place budowy, miejsca infrastruktury krytycznej np. oczyszczalnie ścieków lub też duże pomieszczenia wewnętrzne, takie jak magazyny. Radar D2050-VE uruchamia alarm, jeśli wykryje duży poruszający się obiekt.  

  • Wykrywanie poziome 120 stopni i zasięg do 50 metrów
  • zapewnia autotracking dla kamer PTZ
  • kompatybilny z wieloma systemami oprogramowania VMS
  • Kompatybilny z kamerami AXIS serii Q60 oraz Q61
  • Power over Ethernet Plus (PoE +)
  • Praca w zakresie temperatur od -40 ° C do +60 ° C

Więcej szczegółów technicznych i karta katalogowa urządzenia: http://www.dgelpro.pl/cctvip/akcesoria/product/axis-d2050-ve

Wróć

Zapisz na newsletter Skontaktuj się z nami