Nowość domofon sieciowy AXIS I8116-E jako najwyższy poziom bezpieczeństwa

Domofony sieciowe Axis to połączenie komunikacji dwukierunkowej, dozoru wizyjnego i zdalnej kontroli wejść. Są one idealne do dozoru wejść i wyjść, a rozmieszczone na większym obszarze, pomagają zapewnić lepsze ogólne bezpieczeństwo.

Firma Axis Communications w ostatnim czasie wypuściła na rynek nowość - niewielkich rozmiarów interkom AXIS I8116-E, który idealnie sprawdzi się do montażu w ograniczonych przestrzeniach takich jak framuga drzwi czy słupek okienny. Działa jednocześnie jako urządzenie komunikacyjne i pełnoprawna kamera bezpieczeństwa, zapewniając obraz wideo w rozdzielczości 5 MP.

AXIS I8116-E posiada wbudowane funkcje cyberbezpieczeństwa, które zapobiegają nieautoryzowanemu dostępowi i chronią cały system. Za pomocą kabla PoE można zwiększyć bezpieczeństwo drzwi, kontrolując zamki i dodając dozór wizyjny. W interkomie zastosowano zaawansowane analizy oparte na głębokim uczeniu. Funkcja Axis Object Analytics pozwala wykrywać i klasyfikować ludzi oraz pojazdy. Szeroki zakres dynamiki (WDR) i wydajna redukcja szumów zapewniają bezkompromisową wydajność w wymagających sytuacjach, takich jak silne oświetlenie lub hałas otoczenia. Urządzenie obsługuje również protokół SIP (Session Initiation Protocol). Pozwala również na integrację z wiodącymi światowymi systemami VMS.

Domofony Axis stanowią inteligentniejszą, bardziej wszechstronną alternatywę dla tradycyjnych recepcji i eliminują potrzebę montażu dodatkowego wyposażenia wokół wejść.

Te solidne, odporne na akty wandalizmu urządzenia doskonale pasują do każdego środowiska wewnątrz i na zewnątrz budynków. Idealnie sprawdzą się dla kampusów uniwersyteckich, placówek opieki zdrowotnej czy infrastruktury krytycznej.

 

Po więcej informacji zapraszamy do Działu Handlowego

Tel: (12) 263-93-85
Kom: 512 031 947, 512 031 946
E-mail: sprzedaz@dgelpro.pl

 

PARAMETRY TECHNICZNE W PONIŻSZYM LINKU

https://www.dgelpro.pl/cctvip/akcesoria/axis_i8116-e

Wróć

Zapisz na newsletter Skontaktuj się z nami