Nowa generacja kamer IP PTZ w ofercie UTC Fire and Security

TVP-1104 to nowa generacja kopułkowych kamer IP PTZ firmy UTC Fire&Security Polska wyposażona w kodek H.264, umożliwiająca zapis obrazu w rozdzielczości full HD (2Mpix) oraz wykorzystująca rozwiązania IP w celu zapewnienia najwyższej jakości obrazu. Kamery serii TVP-PTZ wykorzstują kompresję H.264 oraz skanowanie progresywne, co umożliwia stosowanie ich w wielu różnorodnych aplikacjach. Praca w różnych warunkach środowskowych jest możłiwa dzięki zastosowaniu zewnętrznych obudów o klasie środowskowej IP66 oraz wewnętrznych umożłiwiających montaż ścienny i sufitowy.

Wykorzystanie zaawansowanej kompresji H.264 oraz technologii dual-streaming umożliwia optymalne zarządzane szerokością wykorzystywanego pasma dla każdego strumienia wideo. Strumień może mieć różne parametry, w zależności od tego, czy będzie wykorzystany do podglądu obrazu na żywo, czy przesłany do określonej lokalizacji w celu zapisu. Kamera została zaprojektowana ze standardami PISA oraz ONVIF, jak również do obsługi interfejsu CGI, co umożliwia integrację z praktycznie każdym systemem IP. 

Kamera TVP-1104 ma wbudowaną przeglądarkę oraz umożliwia zapis na karcie SDHC Zarówno ręcznie, jak i uruchamiany zdarzeniem lub alarmem). Dzięki temu zdalny dostęp do kamery, podgląd obrazu na żywo oraz odtwarzanie zapisanego sygnału wideo zostały w znacznym stopniu uproszczone. Kamera została też wyposażona w funkcję ROI (region of interest), która definiuje obszar kadru o zwiększonej rozdzielczości w stosunku do pozostałej części obrazu

Wróć

Zapisz na newsletter Skontaktuj się z nami