Nowa kamera AXIS z grupy kamer wieloprzetwornikowych

Dewiza AXIS Communications - "Naszą intencją jest zawsze tworzenie kamer, które oferują maksymalną wartość naszym klientom" - wyrażona przez Petera Rietz, dyrektora ds. Zarządzania produktami  znajduje odzwierciedlenie w nowych propozycjach producenta.

W tym roku AXIS Communications, światowy lider rynku rozwiązań IP w systemach telewizji dozorowej  przedstawił na targach nowe produkty, które stanowią punkt odniesienia dla innych urządzeń tego typu.

Jednym z nich jest AXIS P3717-PLE - zintegrowana wielokierunkowa czteroprzetwornikowa panoramiczna kamera 360⁰.

AXIS  P3717-PLE to kompaktowa, 8-mio megapikselowa kamera, wyposażona w 4 wieloogniskowe głowice z obiektywami o zmiennej ogniskowej, które możemy elastycznie pozycjonować zarówno w pionie jak i poziomie. Zapewnia nam to widok 360⁰ przy wykorzystaniu tylko 1 adresu IP. Kamera generuje obraz o rozdzielczości 1080p przy 12,5/15 klatek na sekundę; natomiast 720p przy 25/30 klatkach na sekundę. Kamera AXIS P3717-PLE udostępnia nam wysokiej jakości podgląd 360⁰, a jednocześnie  szczegółowy obraz w kilku wybranych kierunkach.

Kamera została wyposażona w podświetlenie IR o kącie 360⁰. Zasilana jest  w systemie Power over Ethernet. Ponadto zastosowano w niej zaawansowane autorskie technologie AXIS Communications, takie jak:

  • Forensic WDR i Lightfinder – gwarantujące wyraźne obrazy w każdych warunkach
  • Zipstream – zapewniający zmniejszenie wymaganej przepustowości sieci dla strumienia danych generowanych przez kamerę oraz zmniejszenie zapotrzebowania na pamięć archiwizującą obrazy przesłane przez kamerę.

Te cechy sprawiają, że AXIS P3717-PLE świetnie nadaje się do nadzoru wizyjnego szerokich obszarów zewnętrznych, skrzyżowań dróg,  narożników obiektów ale również do obserwacji dużych powierzchni obiektów handlowych czy użyteczności publicznej.

Inteligentne zarządzanie ciepłem wytwarzanym przez kamerę pozwala na użytkowanie jej w zakresie temperatur od -40°C do + 55°C. Wraz z klasą szczelności IP66 otrzymujemy urządzenie w pełni nadające się do instalacji na zewnątrz w otoczeniu przemysłowym we wszystkich klimatach.

Wspomniany wyżej „1 adres IP” pozwala podłączyć tą kamerę za pomocą 1 przewodu, ale również wykorzystuje tylko 1-ną licencję oprogramowania VMS oraz analityki obrazu. To konkretne oszczędności kosztów instalacji i eksploatacji kamery.

Kamera jest gotowa do montażu na zewnątrz. Jej konstrukcja zapewnia również komfort instalatorowi podczas montażu kamery.

Bardzo wysoki poziom funkcjonalności kamery i zaawansowana innowacyjna technologia znalazły uznanie w oczach ekspertów i sędziów targowych runku security. Nominowali oni kamerę AXIS P3717-PLE jako najlepszy nowy produkt roku 2018 na targach MCEC w Melbourne oraz najlepszą kamerą nadzoru wideo roku podczas pierwszych Intersec Awards w Dubaju.

 

Zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym:

tel:  +48 (12) 263 93 85
tel:  +48 (12) 263 93 86 
e-mail: sprzedaz@dgelpro.pl

Wróć

Zapisz na newsletter Skontaktuj się z nami