Nowe diody LED o długiej żywotności w kamerach Axis

Rok temu firma AXIS wprowadziła kilka produktóe obsługujących wbudowaną lampę podczerwieni: kamery AXIS M11-L i AXIS P3364 LV/-LVE. Modele AXIS M1143-L/M1144-L nadają siędo instalacji odstraszających, 

np. w placókach służby zdrowia, restauracjach, butikach i hotelach, gdzie potrzebny jest nadzór w dzień i w nocy. Modele AXIS P3364-LV/-LVE dzięki dyskretnej konstrukcji sprawdzają się w miejscach, w których kamera nie powinna wyróniać sięna tle otoczenia, takich jak muzea i budynki zabytkowe.

Kamery z wbudowaną lampąpodczerwieni charakteryzują sięłatwośćią instalacji i integracji. Ne wymagają również zewnętrznego ani dodatkowego źródła zasilania, ponieważ ich diody podczeriweni LED są zasilane z kamery przy użyciu przyjaznego dla środowiska mechanizmu zasilania przez sieć Ethernet zgodnego z normą IEEE 802.3af.

Ponadto kamery te obniżają koszty, ponieważ nie jest potrzebne dodatkowe oświetlenie, a liczba koniecznych do zamontowania urządzeń jest mniejsza. 

 
Wolność wyboru

XProtect obsługuje szeroką gamę urządzeń sieciowych – ponad 1.500 kamer cyfrowych, enkoderów i cyfrowych rejestratorów video (DVR) od ponad 100 różnych producentów. XProtect oferuje całkowitą wolność wyboru najlepszego sprzętu, dostosowanego do indywidualnych potrzeb i budżetu.

Funkcje video

Otwarta platforma umożliwia dodawanie funkcji video do systemów bezpieczeństwa i systemów biznesowych. Nie ma żadnych ograniczeń dla plików wideo, które mogą zostać użyte dla celów szkoleniowych, obsługi klienta i logistyki dostaw.

Łatwość obsługi

Niezależne systemy biznesowe i bezpieczeństwa mogą być płynnie integrowane i zarządzane przez jeden interfejs, zapewniając większą wydajność i sprawniejszą funkcjonalność.

Otwartość na przyszłość

Zamiast przywiązywać klienta do oferty jednej firmy, otwarta platforma daje możliwość korzystania z innowacji oferowanych przez różne gałęzie przemysłu, zwiększając wartość własnego systemu monitoringu. System zapewnia wolność dodawania nowych technologii, w miarę ich tworzenia, pozwalając na ciągłą aktualizację i poprawę systemu monitoringu.

Możliwość nieskończonej integracji

Integruj aplikacje i systemy biznesowe stron trzecich bezpośrednio w oprogramowaniu XProtect VIS za pomocą Platformy Integracji Milestone (MIP). Dostęp do ponad 500 Partnerów Rozwiązań Milestone (MSP) daje możliwość uzyskania aplikacji spełniających określone potrzeby i tworzenia własnych rozwiązań przy użyciu Narzędzi Tworzenia Oprogramowania MIP.

Wróć

Zapisz na newsletter Skontaktuj się z nami