Nowoczesne kamery w ofercie AXIS Communications

Firma Axis w swojej ofercie posiada zaawansowane kamery PTZ z funkcją szybkiego zoomu i laserowym ustawianiem ostrości. Doskonała jakość obrazu oraz zoom sprawiają, że kamery są w stanie potwierdzać wykryte zdarzenia. Ponadto oferują wszystkie funkcje konieczne do śledzenia i identyfikowania podejrzanych zachowań. Kamery te, są idealnym wyborem w przypadku lotnisk, stacji kolejowych, stadionów oraz monitoringu miejskiego.

Jedną z nich jest kamera AXIS Q6318-LE PTZ

Idealnie sprawdza się w dozorze miejskim. Oświetlenie w podczerwieni i funkcja D/N sprawiają, że kamera ta idealnie nadaje się do dozoru prowadzonego w całkowitej ciemności. Posiada doskonałą rozdzielczość UHD 4K, zapewniającą wysoki stopień szczegółowości. Wyposażona jest w przetwornik ½”, dzięki któremu zapewnia wyraźny, jasny obraz.

Zastosowana w kamerze technologia Axis Zipstream z obsługą kompresji H.264 i H.265, znacząco ogranicza zapotrzebowanie na przepustowość i pamięć masową bez negatywnego wpływu na jakość obrazu.  Natomiast aplikacja AXIS Object Analytics umożliwia wykrywanie i klasyfikowanie ludzi oraz pojazdów. Za pomocą 31-krotnemu zoomowi optycznemu, wbudowanemu laserowi i funkcji szybkiego zoomu kamera AXIS Q6318-LE umożliwia śledzenie szybko poruszających się obiektów. Kamera jest również odporna na akty wandalizmu, posiada klasę ochrony IP66.

Podsumowując AXIS Q6318-LE PTZ jest to nowoczesna kamera, posiadająca wszystkie funkcje konieczne do śledzenia i identyfikowania podejrzanych zachowań.

Zapraszamy do zapoznania się kartą katalogową produktu:

https://www.dgelpro.pl/cctvip/kamery-ip-do-monitoringu/q63

 

 

Kolejną nowością w ofercie firmy Axis jest kompaktowa Kamera wideo-radarowa AXIS Q1656-DLE.

Jest to precyzyjna kamera Q-line z doskonałą użytecznością obrazu w połączeniu ze zintegrowanym radarem – to pierwsze urządzenie Axis tego typu. Radar pomaga  wykrywać obiekty na dużych obszarach przy słabym lub zerowym oświetleniu, mierząc ich odległość i prędkość, którą wizualizuje bezpośrednio w widoku aplikacji. Natomiast  analiza wideo zapewnia precyzyjną lokalizację i klasyfikację obiektów dzięki funkcji głębokiego uczenia. Posiada wbudowane funkcje cyberbezpieczeństwa. Axis Edge Vault zabezpiecza identyfikator urządzenia Axis i upraszcza uwierzytelnianie produktów Axis w sieci. Posiada również funckję AXIS Object Analytics. Instalujemy tylko jedno urządzenie, które posiada tylko jedno przyłącze kablowe, jeden adres IP i jedną licencję na oprogramowanie do zarządzania wideo (VMS).  Jest wytrzymała i odporna na warunki atmosferyczne.

Reasumując kamera AXIS Q1656-DLE Radar-Video gwarantuje ochronę przed włamaniami na dużym obszarze i niezawodne wykrywanie przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. To oznacza niższe koszty instalacji i eksploatacji. Oszczędza energię, ponieważ radar „widzi” w ciemności.

Parametry techniczne kamery w poniższym linku

https://www.dgelpro.pl/cctvip/kamery-ip-do-monitoringu/kamera-sieciowa-axis-q1656-dle-radar-video-fusion-camera

 

W celu przedstawienia oferty na wyżej wymienione urządzenia

ZAPRASZAMY do kontaktu z Działem Handlowym DG ELPRO!!!
Tel: (12) 263-93-85
Kom: 512 031 946, 512 031 947
E-mail: sprzedaz@dgelpro.pl

Wróć

Zapisz na newsletter Skontaktuj się z nami