Nowość – Rejestrator Axis Camera Station S11

Firma Axis Communiactions wprowadziła na rynek serie rejestratorów AXIS Camera Station S11 służących do nagrywania w wysokiej rozdzielczości danych z opcją ich przechowywania.

Rejestratory zapewniają bezpieczny i niezawodny nadzór, są w pełni zintegrowane z kamerami Axis. Sprawdzą się zarówno w środowisku komercyjnym jak  i w szeroko rozwiniętym sektorze produkcyjnym.

Axis S11 dostarczane są z licencją AXIS Camera Station ze wstępnie skonfigurowanym oprogramowaniem. Technologia RAID zapewnia zwiększoną wydajność z zintegrowaną ochroną danych. Modele Axis S1132 i S1148 posiadają różne poziomy RAID zgodne ze standardami branżowymi (1/5/6) w celu skonfigurowania wg podstawowych wymagań dotyczących nadmiarowości i wydajności.

Seria rejestratorów AXIS S11 zapewnia zwiększoną wydajność przechowywania danych o pojemności do 140 TB i obsługę do 16 dodatkowych licencji na kamery. System operacyjny  pozwala na szybki rozruch  na dysku SSD (Solid-State Drive) zapewniający pełną ochronę podczas awarii.

Rejestratory pracują jako samodzielne stacje robocze dla biur lub serwerownie, jako serwery stelażowe z 32 lub 48 kanałami oraz nową 16-kanałową szafa serwerową.

Najważniejsze funkcje:

  • Szybka konfiguracja systemu i intuicyjna obsługa
  • Elastyczne opcje przechowywania
  • Licencje AXIS Camera Station 
  • Szerokie wsparcie 
  • Zoptymalizowany dla urządzeń sieciowych Axis

 

Szczegółowe parametry w poniższym linku:

http://www.dgelpro.pl/cctvip/rejestratory-ip/product/rejestratory_axis_camera_station_s11

 

Zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym:

tel:  +48 (12) 263 93 85
tel:  +48 (12) 263 93 86 
e-mail: sprzedaz@dgelpro.pl

Wróć

Zapisz na newsletter Skontaktuj się z nami