Nowości firmy SATEL!

Czerwcowe nowości firmy SATEL!

Miło nam poinformować, że z początkiem czerwca 2011 w cenniku firmy SATEL pojawiły się nowe pozycje. Zajmująca się projektowaniem, produkcją i sprzedażą najwyższej jakości urządzeń elektronicznych firma pokazała iż zawsze stara się sprostać oczekiwaniom swoich klientów nie tylko wdrażając nowe produkty, ale też nieustannie rozwijając produkty będące już w sprzedaży.

W ten sposób pojawił się nam:

  • Manipulator sensoryczny INT-KSG-SSW z obudową w nowym zestawieniu kolorystycznym. Model ten lepiej komponuje się z wnętrzami utrzymanymi w jasnych barwach.

Kolejnymi nowościami są:

  • Moduł głosowy INT-VG to całkowita nowość wśród oferowanych urządzeń. Urządzenie pozwala na zdalne sterowanie systemem alarmowym przez telefon, przy wykorzystaniu menu głosowego. Dzięki niemu zdalna obsługa systemu sprowadza się do wyboru prezentowanych głosowo opcji przy pomocy klawiatury telefonu. Jest to jedna z najbardziej intuicyjnych metod sterowania systemem na odległość. Ciekawostką w konstrukcji tego modułu jest zastosowanie technologii przetwarzania tekstu na mowę. Dzięki takiemu rozwiązaniu instalator już nie musi nagrywać szeregu komunikatów przy pomocy mikrofonu. Pełną funkcjonalność modułu wykorzystać można we współpracy ze wszystkimi centralami z serii VERSA i INTEGRA.
  • Czujka temperatury TD-1. Urządzenie to umożliwia reagowanie na zdarzenia związane z temperaturą w systemach alarmowych. Jest to szczególnie przydatne w rozbudowanych instalacjach pełniących funkcję automatyki domowej. Odpowiednio zaprogramowana czujka zareaguje na przekroczenie zadanej górnej lub dolnej granicy temperatury, a także na szybkość jej zmiany. Zewnętrzny sensor, stanowiący element zestawu, w połączeniu z czytelnym wyświetlaczem i klawiszami do programowania, zwiększa wszechstronność urządzenia. Dzięki temu sposób jego zastosowania może wykraczać daleko poza standardowe systemy alarmowe.
  • Bezprzewodowa czujka temperatury ATD-100. Może ona uzupełniać rozbudowany, hybrydowy system alarmowy o funkcję odczytu temperatury w pomieszczeniu i wyświetlania jej na ekranie manipulatora INT-KSG. Dzięki temu łatwo sprawdzimy temperaturę w interesującym nas pomieszczeniu niekoniecznie w nim przebywając.
  • System STAM-2 PRO. Pozwala on, w porównaniu z podstawową wersją systemu, na realizację zdalnego zarządzania i sterowania systemami, opartymi na centralach z serii INTEGRA, z poziomu stacji monitorującej. Takie rozwiązanie docenią przede wszystkim korporacje i organizacje wielooddziałowe, wyposażone w centralne jednostki zarządzania bezpieczeństwem. Pojawiła się również możliwość przeprowadzenia aktualizacji programu do wersji PRO dla posiadaczy podstawowego systemu STAM-2.
  • System STAM-VIEW umożliwiający klientom stacji monitorującej zdalny podgląd napływających zdarzeń. Jest to rozwiązanie ułatwiające instalatorom diagnostykę toru monitoringu. Warto również wspomnieć o rozszerzeniu naszej działalności w zakresie świadczenia usług konsultacyjnych. W ramach pozycji cennikowych: STAM-2 BT, STAM-2 BE, STAM-IRS i STAM-2 PRO oferujemy profesjonalne szkolenie w siedzibie firmy. Udział w nim pozwoli na bezproblemowe wdrożenie nawet bardzo zaawansowanych konfiguracji opartych o różne techniki transmisji.

Wróć

Zapisz na newsletter Skontaktuj się z nami