Nowości na luty

Nowy zestaw wideodomofonu OneToOne Firmy FERMAX!

monitor loft

Zachęcamy Państwa do zapoznania się ze szczególnie użytecznym produktem, który jest ułatwieniem dla osób starszych, z niepełnosprawnością wzroku lub słuchu lub dla dzieci.

Zastosowanie znajduje zarówno w biurze, domu, czy w firmie.

Opis funkcjonalności zestawu:

  • Kolorowa kamera z regulacją pan & tilt umożliwiającą ustawianie obiektywu kamery.
  • Moduł OneToOne ma certyfikat zgodności dla zastosowań przeznaczonych dla osób z niepełnosprawnością słuchu.Ikony świecą się. wskazując, czy jest wykonywane połączenie z monitorem , czy ktoś odebrał (monitor wyświetla obraz osoby)  i czy drzwi są już otwarte .
  • Wzmacniacz z syntezatorem głosu. Nadaje komunikat przy otwieraniu drzwi: „Drzwi otwarte. Zamknij drzwi po wejściu do środka".
  • Kolorowy monitor LOFT. Podczas odbierania połączenia obraz jest wyświetlany automatycznie na ekranie. W ramię monitora jest wbudowana pętla indukcyjną, która współdziała z aparatem słuchowym, ułatwiając rozmowę z osobą stojącą przy panelu wejściowym.
  • Włącznik świateł lub dźwięku połączony z monitorem sprawia, że przy wywołaniu lokalu jest przesyłany sygnał, który nadaje informację świetlną lub dźwiękową. Sygnalizator można umieścić w dowolnych miejscach w mieszkaniu.

Wróć

Zapisz na newsletter Skontaktuj się z nami