Otwarta platforma Milestone

W tym wywiadzie Eric Fullerton, Szef działu Sprzedaży i Marketingu Milestone Systems opowiada o trendach przyszłości oraz o zaletach i możliwościach XProtect, oraz o otwartej platformie Milestone dla zarządzania video i cyfrowego.

 

Oprogramowanie zarządzania video (VMS) XProtect firmy Milestone jest oparte na zasadzie otwartej platformy, co oznacza, że posiada interfejs programowania aplikacji opublikowanych (API), dzięki czemu pozwala użytkownikom na dostosowywanie funkcji XProtect. Otwarta platforma Milestone pozwala na dodawanie zindywidualizowanych, najlepszych w swojej klasie rozwiązań do własnego systemu monitoringu, takich jak kontrola dostępu, kamery i analiza video.

 

 

 

Wolność wyboru

XProtect obsługuje szeroką gamę urządzeń sieciowych – ponad 1.500 kamer cyfrowych, enkoderów i cyfrowych rejestratorów video (DVR) od ponad 100 różnych producentów. XProtect oferuje całkowitą wolność wyboru najlepszego sprzętu, dostosowanego do indywidualnych potrzeb i budżetu.

Funkcje video

Otwarta platforma umożliwia dodawanie funkcji video do systemów bezpieczeństwa i systemów biznesowych. Nie ma żadnych ograniczeń dla plików wideo, które mogą zostać użyte dla celów szkoleniowych, obsługi klienta i logistyki dostaw.

Łatwość obsługi

Niezależne systemy biznesowe i bezpieczeństwa mogą być płynnie integrowane i zarządzane przez jeden interfejs, zapewniając większą wydajność i sprawniejszą funkcjonalność.

Otwartość na przyszłość

Zamiast przywiązywać klienta do oferty jednej firmy, otwarta platforma daje możliwość korzystania z innowacji oferowanych przez różne gałęzie przemysłu, zwiększając wartość własnego systemu monitoringu. System zapewnia wolność dodawania nowych technologii, w miarę ich tworzenia, pozwalając na ciągłą aktualizację i poprawę systemu monitoringu.

Możliwość nieskończonej integracji

Integruj aplikacje i systemy biznesowe stron trzecich bezpośrednio w oprogramowaniu XProtect VIS za pomocą Platformy Integracji Milestone (MIP). Dostęp do ponad 500 Partnerów Rozwiązań Milestone (MSP) daje możliwość uzyskania aplikacji spełniających określone potrzeby i tworzenia własnych rozwiązań przy użyciu Narzędzi Tworzenia Oprogramowania MIP.

Wróć

Zapisz na newsletter Skontaktuj się z nami