Panoramiczna kamera AXIS M4318-PLVE

Przedstawiamy Państwu kolejną panoramiczna kamerę AXIS M4318-PLVE.

Ta wydajna kamera wyposażona jest w moduł przetwarzania uczenia głębokiego (DLPU), który umożliwia lepsze przetwarzanie i przechowywanie. Wyposażona została w obiektyw stereograficzny i Sharpdome 360, który zapewnia większą ostrość na brzegach obrazu.

Kamera posiada przetwornik 12 MP i pełny widok w zakresie 180° lub 360° przez całą dobę. Pracuje w trybie dzień/noc dzięki wbudowanemu oświetleniu. Wyposażona została w  funkcję Lightfinder, która zapewnia realistyczne kolory przy bardzo słabym oświetleniu.

W urządzeniu zainstalowano oświetlenie w podczerwieni z indywidualnie sterowanymi diodami LED, które zapewniają wyraźny obraz bez odbić światła i doskonałą jakość obrazu nawet przy słabym oświetleniu lub w całkowitej ciemności.

AXIS M4318-PLVE obsługuje cyfrowe widoki PTZ, a także widoki z korekcją zniekształceń, takie jak panorama, poczwórny, narożnik i korytarz.

Kamera posiada funkcję AXIS Object Analytics - klasyfikacja osób, pojazdów i typów pojazdów. Kamera obsługuję również technologię Axis Zipstream i kompresję z kodowaniem H.264/H.265.

Dzięki zastosowaniu procesora ARTPEC-8 kamera AXIS M4318-PLVE oferuje wbudowane funkcje cyberbezpieczeństwa, które zapobiegają nieautoryzowanemu dostępowi i chronią cały system.

AXIS M4318-PLVE to dyskretna, kompaktowa kamera typu mini dome bez problemu można umieścić w każdym otoczeniu. Ma fabrycznie ustawioną ostrość. Dzięki funkcji cyfrowego przesunięcia można zdalnie regulować obrót widoku i nie trzeba tego robić ręcznie z każdą kamerą.

 

Po więcej szczegółów zapraszamy do karty katalogowej produktu.

https://www.dgelpro.pl/cctvip/kamery-ip-do-monitoringu/axis-m4318-plve

Kontakt z Działem handlowym DG ELPRO
Tel: (12) 263-93-85
Kom: 512 031 947, 512 031 946
E-mail: sprzedaz@dgelpro.pl

Wróć

Zapisz na newsletter Skontaktuj się z nami