Pierwszy monitor LED w ofercie Samsung Techwin

Samsung SMT. Umożliwia użytkownikom przeglądanie obrazów o doskonałej jakości w formacie 16;9,które mogą być generowane przez megapikselowe kamery HD najnowszej generacji.

Model SMT-1930 łączy zalety istniejących modeli 22", 32" i 40" z linii Samsung SMT. Umożliwia użytkownikom przeglądanieobrazów o doskonałej jakości w formacie 16;9,które mogą być generowane przez megapikselowe kamery HD najnowszej generacji.

Ekonomiczny model SMT-1930, wykorzystujący technologię DNIe(DigitalNatural Image engine), która optymalizuje odtwarzanie kolorów iposzerza kontrast, został zaprojektowany do użytku w profesjonalnychsystemach bezpieczeństwa, a jego kompaktowe rozmiary czynią goidealnym urządzeniem do zastosowania w miejscach o ograniczonejprzestrzeni, takich jak punkty handlowe.SMT-1930 z wbudowanymi głośnikami posiada wyświetlacz o rozdzielczości 1360 x 768. Oprócz szybkiego czasu reakcji 5 ms, oferuje także bogaty zestaw wejść BNC, DVI oraz HDM zapewniający elastyczność zastosowań zarówno w starczych jak i nowoczesnych instalacjach CCTV.

Standardowe wejścia mocujące typu VESA umieszczone z tyłu urządzenia umożliwiają montowanie naścienne, sufitowe oraz pionowe, natomiast stojąca podstawka z regulacją daje możliwość tradycyjnego postawienia monitora.


 Parametry techniczne
 - Przekątna ekranu 18,5 cala
 - rozdzielczość 1360x768
 - kontrast: 1000:1
 - czas reakcji: 5ms
 - wejścia: 1 x HDMI, 1xVGA, 1x S-Video, 2xBNC
 - wbudowane głośniki
 - Zasilanie 230V

Wróć

Zapisz na newsletter Skontaktuj się z nami