Radar AXIS D2210-VE nagrodzony 2 nagrodami

Z przyjemnością informujemy, że radary Axis po raz kolejny zostały uznane za innowacyjne i wiodące produkty w branży zabezpieczeń! Tym razem radar AXIS D2210-VE otrzymał 2 nagrody w ciągu ostatnich 2 tygodni.

Zwycięzca konkursu Security Today GOVIES - INTRUSION DETECTION & PREVENTION SOLUTIONS oraz zwycięzca konkursu SIA New Products and Solutions (NPS) Awards - THREAT DETECTION AND RESPONSE SOLUTIONS.

Urządzenie, wprowadzone na rynek zaledwie 2 miesiące temu, już wniosło tak duży wkład w portfolio rozwiązań Axis.

Te nagrody sprawiają, że radary Axis są 10-krotnym zdobywcą nagród w ciągu ostatniego roku!!!

Zastosowanie radarów w systemach dozoru to dynamicznie rozwijający się trend. Stanowią one alternatywę dla kamer termowizyjnych w warunkach ograniczonej widoczności, a dodatkowo pozwalają na naniesienie wykrytego obiektu na mapę chronionego terenu i zwizualizowanie kierunku ruchu oraz prędkości.

AXIS D2210-VE zapewnia obszar detekcji 95° i może wykrywać, klasyfikować i śledzić ludzi w odległości do 60 m oraz pojazdy w odległości do 90 m. A po włączeniu profilu dozorowania dróg zasięg detekcji pojazdów wzrasta do 150 m. Radar podaje także dokładną pozycję wykrytych obiektów.

Po włączeniu profilu dozorowania dróg to wysoce skuteczne urządzenie może wykrywać pojazdy poruszające się z prędkością do 200 km/h. Dodatkowo można bezpłatnie pobrać AXIS Speed ​​Monitor i efektywnie gromadzić dane o monitorowanej drodze oraz, na żądanie, wizualizować dane dotyczące prędkości i licznika w podglądzie na żywo z kamery poprzez płynne połączenie.

Parametry techniczne w poniższym linku:

AXIS D2210-VE - DG ELPRO

Zapraszamy po więcej szczegółów do Działu Handlowego DG ELPRO

Tel: (12) 263-93-85
Kom: 512 031 946, 512 031 947
E-mail: sprzedaz@dgelpro.pl

 

Wróć

Zapisz na newsletter Skontaktuj się z nami