Spółka DG ELPRO ponownie uzyskała certyfikat Integratora Systemów Budynkowych firmy Schneider Electric Polska

Z satysfakcją informujemy, że spółka DG ELPRO ponownie uzyskała certyfikat Integratora Systemów Budynkowych firmy Schneider Electric Polska w zakresie EcoStruxure Building Operation.

Tym samym kolejny rok jesteśmy w gronie Autoryzowanych Integratorów Systemów automatyki BMS produkowanych przez Schneider Electric, światowego lidera w tej dziedzinie.

Nasza spółka współpracuje z firmą Schneider Electric od po ponad 20 lat i jako Partner realizujemy kompletne systemy automatyki i bezpieczeństwa budynków. Wykonujemy projekty techniczne, instalacje systemów oraz ich programowanie i uruchomienie. Zapewniamy również niezbędną konserwację i serwis.

W celu zapewnienia najwyższej jakości usług Partnerzy Schneider Electric podlegają surowej selekcji i ciągłej weryfikacji.

Firma Schneider Electric  przyznaje status Integratora Systemów Budynkowych na okres 1 roku, weryfikując spełnienie kryteriów w zakresie okresu współpracy, doświadczenia pracowników i potencjału organizacyjnego Partnerów.

Otrzymany po raz kolejny certyfikat jest potwierdzeniem naszych kompetencji w tym zakresie.

Cieszymy się z wyróżnienia i realizujemy kolejne inwestycje zapewniając użytkownikom światowe standardy w dziedzinie automatyki budynkowej BMS.

Wróć

Zapisz na newsletter Skontaktuj się z nami