Stadion GKS TYCHY

SYSTEMY BEZPIECZEŃSTWA dla nowego Stadionu GKS TYCHY.

Stadion Tychy

Z satysfakcją informujemy, że zespół inżynierów DG ELPRO uczestniczył w realizacji kolejnego nowoczesnego obiektu sportowego.  Firma DG ELPRO jako podwykonawca, uzyskała kontrakt na wykonanie projektu budowlanego i wykonawczego instalacji słaboprądowych dla Stadionu Miejskiego w Tychach.  Jest to nowoczesny stadion piłkarski, na trybunach którego zasiądzie ponad 18 tysięcy widzów. Inżynierowie DG ELPRO będą odpowiedzialni za opracowanie projektów dla instalacji, które będą miały za zadanie zapewnienie bezpieczeństwa i komfortu podczas imprez na tym obiekcie. W zakresie projektowanych instalacji znalazły się:

  • Systemy bezpieczeństwa stadionu

-sygnalizacji pożaru i sterowania oddymianiem,
-sygnalizacji włamania, kontroli dostępu i telewizji dozorowej
-system telewizji cyfrowej dla zabezpieczenia imprez masowych (zgodnie z „Ustawą o bezpieczeństwie imprez masowych” i najnowszym Rozporządzeniem MSWiA z dnia 10.01.2011r.)
-dźwiękowy system ostrzegania i system nagłośnienia stadionu

  • Okablowanie strukturalne
  • System biletowy wraz z identyfikacją kibica
  • System telebimów
  • Automatyka obiektu

-sterowanie centralami HVAC
-sterowanie oświetleniem wewnętrznym i zewnętrznym
-monitoring stacji i rozdzielni elektrycznych
-detekcja tlenku węgla.

Wszystkie instalacje zostały zintegrowane w ramach systemu BMS (Building Management System). Platforma zarządzania ze względów funkcjonalnych zostanie podzielona na system zarządzania bezpieczeństwem ( SMS-Security Management System) i system automatyki obiektu (AMS- Automation Management System).

Powierzenie kolejnego projektu inżynierom naszej firmy jest dla nas wyróżnieniem i dowodem wysokiej pozycji naszej firmy na rynku.

Wróć

Zapisz na newsletter Skontaktuj się z nami