SYSTEM CCTV dla suwnic

Firma DG ELPRO kompleksowo realizuje projekty telewizji przemysłowej dla suwnic.

Oferowany system CCTV zbudowany jest w oparciu o najwyższej jakości urządzenia światowego lidera  w dziedzinie sieciowych  rozwiązań wizyjnych Axis Communications.

Celem projektu jest  wprowadzenie nowych możliwości kontrolowania, badania, diagnostyki układów technicznych w czasie rzeczywistym oraz zapewnienie prawidłowej eksploatacji urządzeń transportu bliskiego, (UTB) dzięki modelowaniu danych pozyskiwanych z komponentów oraz ich walidacji.

Podgląd  pracy suwnic w czasie rzeczywistym zwiększa ich bezpieczeństwo, niezawodność  oraz efektywność wykorzystania.

Urządzenia rejestrujące oraz wizualizujące obraz w wysokiej rozdzielczości związany z pracą suwnicy, żurawia czy dźwigu podnoszą komfort pracy operatora i pracowników obsługi.

Pomocna w utrzymaniu ciągłości procesów produkcyjnych jest inteligenta ściana wideo wraz ze skonfigurowanymi wcześniej widokami.

Nagrany materiał może posłużyć do weryfikacji i udoskonalenia działań wykonywanych przez suwnicę. Jego objętość oraz zakres jest indywidualnie parametryzowany, zgodnie z wymogami Klienta.

W systemie zastosowano różne kamery sieciowe AXIS, m.in. Q3515-LVE, przemysłowy przełącznik sieciowy PoE AXIS T8504-R czy dekoder wizyjny AXIS T8705.

Realizacja zadania odbywa się od projektu przez dostawę, montaż urządzeń oraz konfigurację i uruchomienie całego systemu.

 

Po więcej szczegółów zapraszamy do działu handlowego:

E-mail: sprzedaz@dgelpro.pl

Tel: (12) 263-93-85/86

 

Wróć

Zapisz na newsletter Skontaktuj się z nami