System sygnalizacji pożarowej Edwards UTC Fire &Security Polska (Ge Security)

EST-3 Edwards- wykrywanie i rozgłaszanie alarmu pożarowego

EST-3 Edward Ge Security Polska

Firma UTC Fire Security Polska (GE SECURITY) wprowadziła na polski rynek bardzo zaawansowany, zintegrowany system wykrywania i rozgłaszania alarmu pożarowego EST-3 Edwards. DG ELPRO jako jedna z nielicznych firm w Polsce została integratorem tego systemu. Nasi pracownicy wzięli udział w szkoleniu z zakresu kompletacji, montażu, podłączenia sieciowego i programowania EST-3. EST-3 jest mikroprocesorowym systemem sygnalizacji pożarowej współpracującym z inteligentnymi czujkami. Posiada bardzo szerokie możliwości pracy w sieci z niezawodną komunikacją w standardzie “peer to peer”. Można go rozbudować do 320 000 punktów. System EST-3 obejmuje także nagłośnienie alarmowe (ewakuacyjne) i system telefonów pożarowych.
Dzięki temu cały system spełnia specjalne wymagania bezpieczeństwa dla dużych szpitali, hoteli, biurowców oraz kompleksów wieloobiektowych jak uczelnie, uniwersytety, bazy wojskowe, zakłady przemysłowe itp. Modułowa, elastyczna konstrukcja systemu pozwala na łatwą rozbudowę od pojedynczej centrali obsługującej do 2500 urządzeń sygnalizacji pożaru aż po sieć złożoną z 64 central (węzłów), w której wykorzystany jest wielopriorytetowy protokół transmisji. Dzięki najnowszym rozwiązaniom technicznym uzyskano krótki czas reakcji systemu na wykryte alarmy. EST-3 współpracuje z linią adresowalnych urządzeń analogowych Escape, jak również z linią mikroprocesorowych urządzeń Signature.

Inwestorów i Wykonawców zainteresowanych systemem Edwards zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Chętnie podzielimy się zdobytymi wiadomościam i udostępnimy materiały informacyjne.

Wróć

Zapisz na newsletter Skontaktuj się z nami