VisioWave Inteligentna Platforma Video (IVP)

VisioWave IVP łączy inteligentne oprogramowanie z  zaawansowanymi urządzeniami w celu stworzenia wszechstronnego systemu nadzoru ochrony ludzi, mienia oraz strategicznej infrastruktury. Przystosowany do wydajnej pracy w sieciach IP i skalowany dla ciągłej rozbudowy, VisioWave IVP posiada otwartą architekturę w celu umożliwienia rozwoju analitycznego potencjału twojego systemu dla stale rosnących wymogów rynku bezpieczeństwa. VisioWave IVP wie gdzie powinieneś patrzeć i powie Ci o tym! Wyposażony jest w zaawansowane oprogramowanie inteligentnej analizy obrazu, umożliwiające analizę sygnału wideo w celu informowania o przesuniętych, zablokowanych lub rozmazanych obrazach z kamer, zasłoniętym widoku lub utracie sygnału wideo. Umożliwia gromadzenie informacji w postaci obrazu video, dźwięku i/lub innych danych, zarządzania oraz analizy informacji, podejmowania na czas odpowiednich działań- a wszystko to automatycznie, dzięki kompletnemu systemowi.

VisioWave

Poza wbudowanym VCA, VisioWave IVP pozwala na dodawanie nowych funkcji do systemu, umożliwiających wykrywanie zdarzeń w czasie rzeczywistym- lub nawet ich zapobieganie- dzięki modułom rozszerzającym gunkcjonalność. Sprawia, że system "analizuje" obserowane miejsca i w przypadku zaistnienia stosownych okoliczności aktywuje alarm.

Architektura VisioWave zaprojektowana jest z myślą o sieciach IP dużych obiektów, dlatego też oprogramowanie natychmiast uzyskuje dostęp do wszystkich urządzeń oraz pomiarów ich wydajności.

VisioWave został ta opracowany aby możłiwa była jego ciągła rozbudowa. Platforma ta korzysta z urządzeń posiadających od 1 do 28 portów, wielokrotnych archiwów nagranych obrazów oraz wspólnego oprogramowania operacyjnego. Umożliwia to rozbudowę w pełni sieciowej architektury cyfrowego nadzoru wideo, zarówno w przypadku instalacji scentralizowanych jak i rozproszonych.

VisioWave IVP korzysta ze skalowanej technologii kompresji, wspomagającej zarządzanie takim środowiskiem. Dzięki możłiwości jednoczesnej transmisji i rejestracji pojedyńczego obrazu przy różnej liczbie klatek na sekundę i różnej roździelczości jednej z kamery, VisioWave ofeuje elastyczne rozwiązanie, idealnie równoważące jakość obrazu oraz wymagania związane z szerokością pasma.

Wróć

Zapisz na newsletter Skontaktuj się z nami