Wysokowydajna kamera bullet AXIS Q1805-LE

Axis Communications wprowadziło na rynek serie kamer typu bullet nowej generacji jedną z nich jest AXIS Q1805-LE, kamera o rozdzielczości 2 MP z 32-krotnym zoomem optycznym, którą można zamontować znacznie dalej od sceny, zachowując przy tym wyjątkową jakość obrazu. Kamera została wyposażona w moduł przetwarzania z funkcją głębokiego uczenia, co zapewnia ulepszone możliwości przetwarzania.

Kamera jest wyposażona w technologię OptimizedIR, która gwarantuje ostre i wyraźne nagrania w całkowitej ciemności. AXIS Object Analytics umożliwia wykrywanie i klasyfikowanie poruszających się obiektów. Natomiast Axis Forensic WDR umożliwia rejestrację obrazów wysokiej jakości. Ponadto elektroniczna stabilizacja obrazu (EIS) zapewnia stabilny obraz pomimo wibracji. Łatwa w instalacji kamera jest wyposażona w złącza sieciowe IDC oraz dużą tylną obudowę, która umożliwia bezpieczne zarządzanie okablowaniem.

AXIS Q1805-LE obsługuję również technologię Axis Zipstream i kompresję z kodowaniem H.264/H.265. Dodatkowo kamera posiada Axis Edge Vault, sprzętową platformę cyberbezpieczeństwa. Odporna na uderzenia kamera zamknięta w solidnej, aluminiowej obudowie wytrzymuje temperatury w zakresie od -40°C do 60°C (-40°F do 140°F).

Dzięki wyjściu PoE może zasilać inne urządzenia, takie jak głośniki i syreny stroboskopowe.

 

Parametry techniczne w poniższym linku:

https://www.dgelpro.pl/cctvip/kamery-typu-bullet/kamera-axis-q18-5

 

Zapraszamy po więcej szczegółów do Działu Handlowego DG ELPRO

Tel: (12) 263-93-85
Kom: 512 031 947, 512 031 946
E-mail: sprzedaz@dgelpro.pl

Wróć

Zapisz na newsletter Skontaktuj się z nami