Wysokowydajna, wieloprzetwornikowa, ekonomiczna kamera AXIS P3827-PVE

Prezentujemy Państwu wysokowydajną kamerę AXIS P3827-PVE, która zapewnia korzyści płynące z zastosowania czterech kamer w cenie jednej. Jest to wieloprzetwornikowa kamera o rozdzielczości 7 MP. Umożliwia jeden płynny i spójny strumień wideo z panoramicznym pokryciem 180° w poziomie i 90° w pionie, rejestruje obrazy w wysokiej rozdzielczości do 30 kl./s. Przy użyciu uchwytu AXIS T94V01C Dual Camera Mount można zamontować dwie kamery zwrócone tyłem do siebie, aby uzyskać pełny przegląd w zakresie 360°.

Dzięki prostowaniu horyzontu zapewnia wizualnie realistyczne obrazy. Kamera automatycznie optymalizuje balans bieli i czas ekspozycji. Funkcja Forensic WDR skutecznie zmniejsza szum i artefakty, zapewniając materiał wizyjny o wysokiej użyteczności. Ponadto funkcja inteligentnego parowania i technologia edge-to-edge sprawiają, że można łatwo dodać inne urządzenia łączności. Kamera posiada procesor ARTPEC-8 i jest wyposażona w moduł przetwarzania danych z funkcją głębokiego uczenia (DLPU). Dzięki funkcji AXIS Object Analytics kamera AXIS P3827-PVE może wykrywać i klasyfikować osoby, pojazdy i typy pojazdów. AXIS P3827-PVE ma wbudowane funkcje cyberbezpieczeństwa.

Jeśli szukasz kamery, która zapewnia pełne pokrycie i doskonałą jakość obrazu bez martwych punktów to AXIS P3827-PVE będzie najlepszym wyborem.

 

Zapraszamy po więcej szczegółów do Działu Handlowego DG ELPRO

Tel: (12) 263-93-85
Kom: 512 031 946, 512 031 947
E-mail: sprzedaz@dgelpro.pl

 

Karta katalogowa produkty w poniższym linku

https://www.dgelpro.pl/cctvip/kamery-kopulkowe/axis-p3827-pve

Wróć

Zapisz na newsletter Skontaktuj się z nami