XProtect® Expert

Milestone XProct Expert jest zaawansowanym oprogramowaniem zarządzania monitoringiem video (VMS) IP w systemie platformy otwartej, przeznaczonym dla instalacji średniej i dużej wielkości.

 Obszerny interfejs zarządzania centralnego pozwala na skuteczną obsługę dużych systemów z wieloma Serwerami Rejestracji jako jednego, jednolitego systemu.Za pomocą reguł opartych na zasadzie harmonogramu lub wykrywania zdarzeń, można z łatwością zautomatyzować czynności i sterować systemami zewnętrznymi, zmniejszając tym samym ilość zadań wykonywanych manualnie.

 
Watch the Power of Choice video


Download the product brochure

System XProtect Expert jest idealnym rozwiązaniem dla użytkowników i operatorów pracujących z nim codziennie i szukających zaawansowanych funkcji monitoringu na żywo. Zawiera funkcje skutecznego zarządzania alarmami, wielowarstwowe i interaktywne mapy, jak również oferuje możliwość flagowania podejrzanych incydentów dla późniejszego przeglądania.

XProtect Expert obsługuje system Milestone Interconnect, dzięki czemu wiele systemów XProtect Expert może być podłączonych w ramach centralnego systemu XProtect Corporate. Struktura Milestone Federated Architecture umożliwia ustanowienie hierarchii master/slave na zarządzanych stronach, zapewniając nieograniczoną skalowalność i absolutną elastyczność operacyjną.

 

Obniż koszty posiadania systemu monitorującego

 • Centralne zarządzanie: Zarządzaj centralnie wszystkimi aspektami systemu monitorującego, takimi jak podłączone kamery, urządzenia, zapis i użytkownicy z pojedynczego interfejsu klienta.
 • Zaawansowany interfejs zarządzania: Szeroki zakres narzędzi administracyjnych ułatwia konfigurację i codzienną administrację dużymi systemami tworzonymi dla różnych lokalizacji geograficznych
 • Monitorowanie pracy systemu: Natychmiast powiadamia o wydajności systemu i umożliwia aktywną administrację systemem
 • Raporty konfiguracyjne: Integratory systemowe mogą dokumentować dostawę systemu i dostarczać szczegółowe listy wszystkich ustawień konfiguracyjnych

 Wysokowydajna rejestracja video

 • 64-bitowy Serwer Rejestracji: Użytkownicy mogą uruchamiać więcej kamer na mniejszej ilości serwerów, co pozwala na oszczędność pieniędzy i obniżenie całkowitych kosztów systemu
 • Nieograniczona skalowalność systemu: Pełna elastyczność dodawania Serwerów Rejestracji i rozszerzania systemu
 • Zapis obrazu z krawędzi z elastycznym odzyskiwaniem: Opcja redundancji zapewnia ciągły zapis audio i video i pozwala użytkownikom na kontrolę, gdy zapisy są odzyskiwane z kamery w oparciu o harmonogramy czasowe i zdarzenia.
 • Wszechstronny mechanizm reguł: Prosta automatyzacja różnych aspektów systemu, takich jak światła i drzwi, w oparciu o zdarzenia związane z bezpieczeństwem, eliminując konieczność sterowania manualnego.

 Pogląd sytuacyjny w czasie rzeczywistym

 • Menadżer Alarmów: Funkcja alarmu w pojedynczym punkcie zapewnia przejrzysty i skonsolidowany przegląd alarmów bezpieczeństwa i alarmów systemowych, jak również zapewnia natychmiastowy dostęp do kamer dla celów weryfikacji wizualnej, zmniejszając liczbę fałszywych alarmów.
 • Zakładki: Flaguj sekwencje video o szczególnym znaczeniu i dodawaj opisy, pozwalając użytkownikom dzielić się informacjami i zwiększając wydajność badania zdarzeń.
 • Interaktywne mapy: Uzyskaj pełny przegląd lokalizacji i układów kamer w całej instalacji monitoringu, umożliwiając szybkie wykrywanie obszarów problemowych

Potrzebujesz więcej informacji lub jesteś zainteresowany kupnem XProtect Expert?

Kliknij na przycisk znajdujący się po prawej stronie i wypełnij formularz. Prześlij informacje, a sprzedawca Milestone skontaktuje się z tobą.

 

Wróć

Zapisz na newsletter Skontaktuj się z nami