Zintegrowane systemy ochrony

Zintegrowane systemy ochrony - UTC FIRE AND SECURITY.

UTC

UTC Fire & Security jest światowym liderem technologicznym w bardzo szybko rozwijającym się przemyśle zabezpieczeń elektronicznych. W ramach rozszerzenia wachlarza swoich produktów w 2009 roku UTC Fire & Security została właścicielem wiodącego producenta systemów bezpieczeństwa - firmy General Electric Security (dawniej ARITECH).  UTC Fire & Security jest organizacją o ogólnoświatowym zasięgu, z biurami handlowymi i wsparciem technicznym w 27 krajach, z zakładami produkcyjnymi i rozwiniętą siecią logistyczną w Stanach Zjednoczonych, Europie, Południowej Afryce, Australii i w Chinach.

Dzięki pozycji lidera w branży zabezpieczeń UTC Fire & Security może zaoferować swoim klientom szeroki zakres zintegrowanych systemów zapewniających bezpieczeństwo, zarządzanie i ograniczenie kosztów eksploatacji w budynkach XXI wieku.

SYSTEM SYGNALIZACJI POŻARU

Firma oferuje rozwiązania zapewniające bezpieczeństwo pożarowe dla różnorodnych obiektów – począwszy od małych i średnich, a skończywszy na bardziej dużych i skompilowanych architektonicznie oraz technicznie. Znany na rynku i ceniony wśród Inwestorów analogowy adresowalny system FP2000 dedykowany jest dla średnich i dużych rozwiązań. Nowością w ofercie UTC jest zaawansowany – zintegrowany z Dźwiękowym Systemem Ostrzegania – adresowalny system pożarowy EDWARDS EST-3. Jest to rozwiązanie dla średnich i dużych kompleksów budowanych, umożliwiające pracę w sieci liczącej do 64 węzłów i obsługującej do 160 000 urządzeń. Partnerzy UTC Fire & Security oferują również uznane na rynku i wykorzystywane głównie w serwerowniach oraz centrach danych systemy gaszenia gazem KIDDE.

SYSTEM SYGNALIZACJI WŁAMANIA I NAPADU ZE ZINTEGROWANĄ KONTROLĄ DOSTĘPU

Modułowy i zaawansowany system ADVISOR MASTER posiadający zintegrowaną kontrolę dostępu, poszerzony o wysokiej klasy detektory ruchu, zapewnia wysoki stopień ochrony kompleksów biurowych, banków, zakładów przemysłowych itp. Dla dużych korporacji firma UTC Fire & Security proponuje zintegrowane i bardzo zaawansowane systemy kontroli dostępu CASI-RUSCO. Niemal wszystkie systemy o wielkości powyżej 3000 czytników, które kiedykolwiek zostały zrealizowane na świecie, to systemy CASI-RUSCO.

SYSTEM TELEWIZJI DOZOROWEJ

Dzięki szerokiej ofercie wysokiej jakości kamer, obiektywów, rejestratorów zarówno analogowych, jak i cieszących się ostatnio coraz większą popularnością systemów sieciowych IP firma UTC Fire & Security może zaoferować swoim klientom najnowocześniejsze rozwiązania w branży Security. Zaawansowany System Rejestracji Wizyjnej OMNICAST jest doskonałym rozwiązaniem dla organizacji wymagających zunifikowanego zarządzania bezpieczeństwem (wide, dźwięk i dane) przy pomocy sieci IP. Dzięki zastosowaniu innowacji, takich jak macierz wirtualna (Virtual Matrix), oprogramowanie w pełni odporne na błędy oraz funkcja nadzoru o zasięgu całego miasta – system Omnicast potwierdził swoją klasę i został wybrany przez wielu klientów.

Wróć

Zapisz na newsletter Skontaktuj się z nami