Panel dotykowy, kolorowy

Cena netto: Cena na telefon
Cena brutto: Cena na telefon

Panel kontrolny dotykowy to dostęp do wszystkich urządzeń domowych z jednego miejsca. Obsługę panelu cechuje prostota, a swoim wyglądem zdobi on każde pomieszczenie.

Panel kontrolny dotykowy oferuje­maksimum komfor­tu – central­ne urządzenie wielofunkcyjne, umożliwiające monitorowanie i obsługę wszystkich domowych urządzeń­. Za pomocą panelu można definiować i uruchamiać kompletne schematy funkcji. Nowość: Panel kontrolny dotykowy, w połączeniu z dodatkowym urządzeniem, umożliwia teraz także sterowanie urządzeniami audio/video i dodawanie ich do schematów. Wyjątkowo komfortowa jest obsługa panelu sterowania za pomocą pilota podczerwieni, umożliwiającego sterowanie aż do dziesięciu urządzeniami lub funkcjami. Nowe rozwiązania sprawiły, że urządzenie stało się jeszcze bardziej łatwe w obsłudze: Czytelny ekran pokazuje do dziesięciu przycisków dotykowych lub osiem dużych przycisków obsługi, które aktywować można dotknięciem palca lub piórem PDA. Możliwe jest nawet zapisywanie określonych przez użytkownika scen świetlnych jako tak zwanych makropoleceń, czyli całych przebiegów. Technologia, która to umożliwia, bazuje na systemie EIB/KNX pozwalającym także na przesył danych po istniejącej sieci elektrycznej. Dzięki temu, aby cieszyć się komfortem korzystania z panelu dotykowego, nie ma potrzeby kładzenia prawie żadnych nowych przewodów

Wróć

Zapytaj o produkt

Wypełnij formularz jeśli masz pytania dotyczące: Panel dotykowy, kolorowy

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ. U. 2016 R. POZ. 922) informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma DG ELPRO Z.Durlak, K.Durlak, J.Golonka spólka jawna z siedzibą w Krakowie (30-415), ul. Bonarka 21 i posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Prosimy obliczyć 8 plus 6.
Zapisz na newsletter Skontaktuj się z nami