AXIS Camera Station

Cena netto: Cena na telefon
Cena brutto: Cena na telefon

AXIS Camera Companion jest najprostszym dostępnym na rynku, rozwiązaniem do nadzoru wideo dla małych systemów zawierających do 16 kamer. Oferuje przyszłościowe zalety IP, jak doskonała jakość cyfrowego obrazu HDTV. Oprogramowanie to obsługuje wiele języków.

AXIS Camera Companion zapewnia ostry i przejrzysty obraz HDTV, dla wiarygodnego ustalania tożsamości osób oraz monitoringu wydarzeń. Bardzo łatwo zyskać dostęp do systemu poprzez Internet, aby oglądać obraz na żywo lub nagrania z domu, lub dowolnego innego miejsca. Wraz z klientem instalowanym na PC, a także z aplikacjami podglądowymi na iPhone\'a, iPada i Androida, AXIS Camera Companion umożliwia podgląd obrazu na żywo w każdej chwili – w każdym miejscu.

Darmowy klient AXIS Camera Companion musi być użyty tylko przy instalacji. Aby oglądać obraz na żywo, nagrania, lub eksportować wideo po incydencie, można użyć klienta lub aplikacji na smartphona. Przy korzystaniu z AXIS Camera Companion wszelkie nagrania są przechowywane na kartach pamięci SD kamer. Nie jest wymagany centralny rejestrator DVR, NVR, komputer czy serwer – dzięki czemu każda kamera staje się sprytnym, niezależnym urządzeniem nadzorującym!

AXIS Camera Companion eliminuje pojedynczy punkt awarii, który jest powszechny w alternatywnych rozwiązaniach, gdzie awaria rejestratora DVR uniemożliwia rejestrowanie obrazu ze wszystkich kamer. Kamer znajdujące się w systemie AXIS Camera Companion rejestrują obraz niezależnie od stanu sieci.

AXIS Camera Companion został zaprojektowany z naciskiem na prostotę użytkowania dla zwykłego, a także bardziej zaawansowanego użytkownika. Interfejs jest prosty i intuicyjny, z łatwym dostępem do najczęściej używanych funkcji, takich jak podgląd obrazu na żywo, przeszukiwanie nagrań, czy eksportowanie wideo i obrazów. Możesz przejrzeć krok po kroku nagrane wideo i eksportować wysokiej jakości klipy HDTV lub obrazy dla swoich współpracowników i władz.

AXIS Camera Companion to skalowalne i przyszłościowe rozwiązanie nadzoru wideo sieciowe, obsługujące do 16 kamer. Dodawanie nowych kamer do systemu jest bardzo proste. Nie są wymagane żadne dopłaty ani dodatkowy sprzęt. Istniejące kamery analogowe mogą być zintegrowane z systemem przy użyciu wideoenkoderów Axis. W przypadku chęci przejścia na inne rozwiązanie IP w przyszłości, można wykorzystać wszystkie zainstalowane kamery sieciowe oraz wideoenkodery Axis, a także sprzęt sieciowy.

Funkcje dodatkowe:

  • Jeszcze bardziej efektywne przechowywanie obrazu w jakości HDTV dzięki kompresji wideo H.264
  • Wybierz swoje własne opcje nagrywania: zaplanowane lub przy wykryciu ruchu
  • Wyeliminuj niewygodne i nieestetyczne przewody elektryczne dzięki kamerom zasilanym przez sieć (PoE)
  • Prosta obsługa obrotu/pochylenia/zoomu kamer
  • Rozbudowane funkcje przeszukiwania nagrań z łatwym eksportem obrazów i klipów wideo
  • Obsługa wielu języków

 

Wróć

Zapytaj o produkt

Wypełnij formularz jeśli masz pytania dotyczące: AXIS Camera Station

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ. U. 2016 R. POZ. 922) informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma DG ELPRO Z.Durlak, K.Durlak, J.Golonka spólka jawna z siedzibą w Krakowie (30-415), ul. Bonarka 21 i posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Jaka jest suma 5 i 9?
Zapisz na newsletter Skontaktuj się z nami