Czujka PIR,11 kurtyn 20m i 1 kurtyna 60m, NC VE735AM

Cena netto: od 727.00 PLN
Cena brutto: od 894.21 PLN

Wypuszczając na rynek czujki serii EV700 Aritech wydatnie podkreślił swoją pozycję w dziedzinie technologii detekcji ruchu. Czujki z rodziny EV700 są najbardziej zaawansowanymi technologicznie czujkami PIR dostępnymi na rynku.
Opatentowany wielokanałowy antymaskingNajlepszym rozwiązaniem technologicznym zabezpieczającym czujki przez przysłonięciem jest zespół czujników pracujących w aktywnej podczerwieni. GE Security zawsze oferowała w swoich urządzeniach najlepsze osiągalne rozwiązania w tym zakresie. Czujka VE735AM kontynuuje ten zaszczytny trend, ponieważ jest wyposażona w najnowszy antymasking czwartej generacji. Czujka VE735AM została wyposażona w pięć par nadajnik-odbiornik pracujących na innej częstotliwości. Przysłonięcie czujki jest wykrywane nie na podstawie zmiany natężenia odbieranej wiązki w jednym odbiorniku, ale poprzez analizę powiązań pomiędzy wszystkimi wiązkami. Takie rozwiązanie pozwala na wykrycie przysłonięcia czujki przysłoną nawet w odległości 30 cm.

Informacja o produkcie

wielokanałowy antymasking
wielokurtynowe lustro
dołączana elektronika
zintegrowana optyka
zaawansowany algorytm detekcji przysłonięcia
konfigurowalny zasięg z pełnym zabezpieczeniem przeciw przeczołganiu
trzy ustawialne czułości detekcji
styk sabotażowy
zgodne z EN50131-2-2
europejski certyfikat zgodności

Wróć

Zapytaj o produkt

Wypełnij formularz jeśli masz pytania dotyczące: Czujka PIR,11 kurtyn 20m i 1 kurtyna 60m, NC VE735AM

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ. U. 2016 R. POZ. 922) informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma DG ELPRO Z.Durlak, K.Durlak, J.Golonka spólka jawna z siedzibą w Krakowie (30-415), ul. Bonarka 21 i posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Prosimy dodać 8 i 7.
Zapisz na newsletter Skontaktuj się z nami