Wideodomofon FERMAX LOFT New KitCity 2 NR B/W dwurodzinny – Nr Ref. 4962

Cena netto: Cena na telefon
Cena brutto: Cena na telefon

Nowy Zestaw Wideodomofonowy firmy FERMAX z serii New kitcity z dwoma monitorami LOFT, dwurodzinny FERMAX LOFT KITCITY2 B/W czarno-biały to nowoczesny, estetyczny i trwały produkt w systemach wideodomofonwych FERMAX.

Posiada Syntezer Mowy– po naciśnięciu przycisku otwierania drzwi przy monitorze w panelu zewnętrznym słychać komunikat głosowy:

„Drzwi otwarte, proszę zamknij je za sobą”

Zestaw wykonany jest w cyfrowym systemie ADS, który jest oparty na magistrali 3 żyłowej plus przewód koncentryczny. Przy odległości do 50 m można zastosować okablowanie bez przewodu koncentrycznego.


Zestaw zawiera:
Panel domofonowy wykonany z aluminium, całkowicie odporny na korozję z kamerą czarno białą do montażu podtynkowego z dwoma przyciskami.

2 wideomonitory LOFT B/W czarno-biały

Zasilacz 18 VDC i 12 VAC

Rozbudowa:

  • dodatkowe monitory [dowolna ilość - do każdego monitora należy podłączyć dodatkowy zasilacz]
  • dodatkowe słuchawki audio
  • dodatkowy Panel zewnętrzny wideodomofonowy lub domofonowy

Akcesoria dodatkowe:

  • daszek aluminiowy
  • obudowa natynkowa
  • obudowa natynkowa narożna
  • ramka płaska maskująca

Wróć

Zapytaj o produkt

Wypełnij formularz jeśli masz pytania dotyczące: Wideodomofon FERMAX LOFT New KitCity 2 NR B/W dwurodzinny – Nr Ref. 4962

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ. U. 2016 R. POZ. 922) informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma DG ELPRO Z.Durlak, K.Durlak, J.Golonka spólka jawna z siedzibą w Krakowie (30-415), ul. Bonarka 21 i posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Prosimy obliczyć 6 plus 1.
Zapisz na newsletter Skontaktuj się z nami