Manipulator LED (3 diody) w obudowie metalowej bez wyświetlacza LCD ATS1151

Cena netto: Cena na telefon
Cena brutto: Cena na telefon

Manipulator jest montowany obok drzwi, które mają być za jego pomocą sterowane. Aby przejść przez drzwi, użytkownik musi wpisać odpowiedni numer (PIN) na manipulatorze, który jest podłączony do centrali. Centrala powoduje otwarcie drzwi.

ATS1151 manipulator aluminiowy.
Elektronika manipulatora została umieszczona w aluminiowej obudowie, która zabezpiecza ją przed niekorzystnym wpływem czynników atmosferycznych i wandali. Przyciski zostały wykonane z stali, co dodatkowo podnosi ich odporność i wytrzymałość. Manipulator jest doskonały do zastosowania we wszystkich warunkach pracy, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Wbudowana grzałka zabezpiecza manipulator przed zamarzaniem, kiedy temperatura na zewnątrz spadnie poniżej zera. Dla podniesienia poziomu bezpieczeństwa obudowa została zaopatrzona w styk sabotażowy, każda próba otwarcia obudowy kończy się włączeniem alarmu.
Funkcjonalności
System ATS umożliwia stosowanie numerów PIN o długości nawet do dziewięciu znaków. Manipulator może być wykorzystywany do:
- otwierania drzwi w ustalonym czasie
- zazbrajania i rozbrajania systemu alarmowego
Zawiera on wbudowaną diodę LED, która przekazuje użytkownikowi aktualny stan systemu.

Informacja o produkcie

manipulator LED w metalowej obudowie
do 16 urządzeń typu ZAZ dla jednej centrali
do sterowania systemem alarmowym lub kontrolą dostępu
3 diody systemowe LED
klawisze numeryczne
posiada jedno wejście przycisku RTE oraz 1 wyjście typu OC
pobór prądu : od 80 mA (spocz.)
wymiary 96 x 67 x 23 mm
możliwość pracy na zewnątrz i w trudnych warunkach

Wróć

Zapytaj o produkt

Wypełnij formularz jeśli masz pytania dotyczące: Manipulator LED (3 diody) w obudowie metalowej bez wyświetlacza LCD ATS1151

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ. U. 2016 R. POZ. 922) informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma DG ELPRO Z.Durlak, K.Durlak, J.Golonka spólka jawna z siedzibą w Krakowie (30-415), ul. Bonarka 21 i posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Prosimy obliczyć 7 plus 8.
Zapisz na newsletter Skontaktuj się z nami