Rejestrator SEVEN GUARD 2 SG2

Cena netto: Cena na telefon
Cena brutto: Cena na telefon

Rejestrator posiada zewnętrzną obudowę wykonaną z mocnego materiału, szczelnie wypełnioną specjalnym tworzywem oraz dodatkową wewnętrzną stalową obudowę na układy elektroniczne. Jest nierozbieralny i nie posiada żadnych wyłączników, gniazd, wyświetlaczy ani innych elementów podatnych na uszkodzenia i manipulacje

Osoba wyposażona w rejestrator "zapisuje" faktyczny przebieg wykonywania swoich obowiązków służbowych. Rejestrator zapamiętuje zdarzenia polegające na odczytywaniu punktów kontrolnych (którym można przypisać określone znaczenie np. fakt przebywania w określonym miejscu, stwierdzenie wystąpienia jakiegoś zdarzenia, wydanie/przyjęcie konkretnego klucza lub urządzenia, itp.). Ponadto zapisywane są zdarzenia systemowe, istotne dla zapewnienia pełnej skuteczności systemu (np. wysoka lub niska temperatura, niskie napięcie akumulatora, zmiana ustawienia zegara, niepotrzebne ładowanie, itp.). Wszystkie te zapisy są w pełni obiektywne i nie można ich sfałszować ani skasować. Pamiętanych jest zawsze 4096 najświeższych zdarzeń.
Osoba nadzorująca pracę może w dowolnym momencie szybko sprawdzić, gdzie i kiedy był użytkownik rejestratora (które zadania wykonał) lub przejrzeć wyłącznie błędy w jego pracy, tzn. - gdzie i kiedy zgodnie z założonym harmonogramem być powinien, a nie był (których spośród powierzonych mu zadań nie zrealizował prawidłowo). Można nadać rejestratorowi dowolną nazwę i niepowtarzalny numer, co pozwala na łatwą identyfikację urządzenia i odczytanych z niego zdarzeń . Możliwe jest użytkowanie jednego rejestratora przez wiele osób.
Przystawka SG2P Rejestrator SEVEN GUARD 2 może współpracować z komputerem lub bezpośrednio z drukarką z portem szeregowym RS232 za pośrednictwem przystawki połączeniowej SG2P i odpowiedniego kabla połączeniowego (SG2K lub SG2D). Możliwe jest korzystanie z wszystkich podstawowych funkcji systemu bez konieczności używania komputera, niemniej jego zastosowanie pozwala w pełni wykorzystać ogromne możliwości rejestratora.

Wróć

Zapytaj o produkt

Wypełnij formularz jeśli masz pytania dotyczące: Rejestrator SEVEN GUARD 2 SG2

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ. U. 2016 R. POZ. 922) informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma DG ELPRO Z.Durlak, K.Durlak, J.Golonka spólka jawna z siedzibą w Krakowie (30-415), ul. Bonarka 21 i posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Prosimy obliczyć 7 plus 3.
Zapisz na newsletter Skontaktuj się z nami